بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۸/۲۱ - ۱۰:۳۶

کارشناس سازمان هواشناسی؛

باراش باران در گیلان و ۶ استان دیگر / گرد و غبار وارد کشور می‌شود

مروز شدت بارش باران در مازندران، گلستان و خراسان شمالی به قدری زیاد است که احتمال طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر وجود دارد. باراش باران در گیلان و اردبیل

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در ۷ استان از جمله سیستان وبلوچستان خبر داد. به گزارش خبر راست، محمد اصغری اظهار داشت: امروز شدت بارش باران در مازندران، گلستان و خراسان شمالی به قدری زیاد است که احتمال طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر وجود دارد. باراش باران در گیلان و اردبیل هم امروز […]

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش باران در ۷ استان از جمله سیستان وبلوچستان خبر داد.

به گزارش خبر راست، محمد اصغری اظهار داشت: امروز شدت بارش باران در مازندران، گلستان و خراسان شمالی به قدری زیاد است که احتمال طغیان رودخانه ها و آبگرفتگی معابر وجود دارد. باراش باران در گیلان و اردبیل هم امروز می بارد اما شدت آن کمتر از سایر استان ها است.

وی با بیان اینکه اولین بارش باران پائیزی در سیستان وبلوچستان و خراسان جنوبی از امروز آغاز می شود، گفت: در استان سیستان وبلوچستان، تمرکز بارش در شهرهای زاهدان و خاش است. این بارش تا عصر فردا با شدت ادامه دارد.

کارشناس سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در جاده های استان های مازندران، سمنان، البرز و تهران خبر داد و گفت: بارش در جاده های کوهستانی و ارتفاعات به صورت برف است که رانندگان بهتر است تجهیزات ایمنی به همراه داشته باشند.

وی از وزش باد در جنوب غرب کشور خبر داد و افزود: برای استان های خوزستان، بوشهر،چهارمحال،اصفهان و ایلام وزش باد و وقوع پدیده گرد و غبار پیش بینی می شود. همچنین از روز دوشنبه تا چهارشنبه این وضعیت در استان سیستان و بلوچستان رخ می دهد.

به گفته اصغری برای تهران و البرز هم ورود گرد و غبار پیش بینی می شود.

میزان


شماره خبر 12325 - ۱۳۹۶/۰۸/۲۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com