بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۸/۲۳ - ۱۵:۲۱

مصاحبه خبر راست با کارمند شهرداری که رییس پلیس راهور را اعمال قانون کرد/ تصاویر

مصاحبه خبرنگار خبرراست با کارمند شهرداری رشت که صبح امروز مانع دوچرخه سواری رییس پلیس راهور و هیئت همراه در مسیر پیاده رو شد.

صبح امروز کارمند شهرداری، رییس پلیس راهور را اعمال قانون کرد. اختصاصی خبر راست/ مصاحبه خبرنگار خبرراست با کارمند شهرداری رشت که صبح امروز مانع دوچرخه سواری رییس پلیس راهور و هیئت همراه در مسیر پیاده رو شد. خبرراست:ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بفرمایید در شهرداری رشت چه سمتی دارید: -بنده صیحانی هستم کارمند شهرداری […]

صبح امروز کارمند شهرداری، رییس پلیس راهور را اعمال قانون کرد.

اختصاصی خبر راست/ مصاحبه خبرنگار خبرراست با کارمند شهرداری رشت که صبح امروز مانع دوچرخه سواری رییس پلیس راهور و هیئت همراه در مسیر پیاده رو شد.

خبرراست:ابتدا خودتون رو معرفی کنید و بفرمایید در شهرداری رشت چه سمتی دارید:
-بنده صیحانی هستم کارمند شهرداری و رییس سدمعبر و نماینده خدمات شهر منطقه پنج رشت.

خبرراست:چند سال در شهرداری رشت مشغول به کار هستید و مدرک تحصیلیتون رو بفرمایید
صیحانی: از سال ۸۹ وارد شهرداری شدم و با مدرک دکتری مدیریت استراتژیک در شهرداری رشت به کار اشتغال دارم .

خبرراست:بفرمایید که چه اتفاقی افتاد و چطور شد مانع ادامه حرکت دوچرخه سوارای رییس پلیس راهور شدید؟
دکتر صیحانی:ابتدا که اصلا اطلاع نداشتم ایشون رییس پلیس راهور هستند بنده طی شکایت اهالی منطقه که یک گروه دوچرخه سوار هر روز در یک ساعت خاص از مسیر مخالف دوچرخه سواری میکنند مانع از حرکت آنها شدم البته ابتدا به یک پلیس که تیم را اسکورت میکرد مراجعه کردم و گفتم این کار غیر قانونی است و برای شهروندان مزاحمت ایجاد میکند و مردم شکایت کردند که در نهایت مرا به سمت یکی از دوچرخه سواران هدایت کردند .

خبرراست:در کلیپ پخش شده گزارشگر صدا و سیما حضور داشتند آیا هماهنگ شده بود؟
دکتر صیحانی:خیر احتمالا برای تصویر برداری از دوچرخه سواران آمده بودند و بنده اطلاع نداشتم.

خبرراست:چه زمانی متوجه شدید که ایشان رییس پلیس راهور هستند؟
دکتر صیحانی:گزارشگر گفت میدانید ایشان چه کسی هستند بنده گفتم اینجا قانون خودش را دارد و آمریکا نیست و قانون برای همه یکسان است و منظورم این بود که مثل آمریکا بی قانون نیست در ضمن بنده با شخصیت حقیقی ایشون برخورد قانونی داشتم.

خبرراست:ضمن تشکر از اینکه وققتون رو در اختیار رسانه ما قراردادید بعنوان آخرین سوال بفرمایید که چرا در رشت مسیر دوچرخه سواری وجود ندارد که شاهد اینگونه مسائل باشیم
دکتر صیحانی:اتفاقا در آن دست خیابان به طول ۲۰۰۰ متر مسیر دوچرخه سواری با علائم و خط کشی مخصوص وجود دارد و لازم میدانم که بیان کنم کلیپی که در فضای مجازی پخش شده بریده شده است و کامل نیست و ایکاش برای انتشار آن با بنده هماهنگی میشد.

خبرراست


شماره خبر 12409 - ۱۳۹۶/۰۸/۲۳

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com