بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۰۹/۰۷ - ۱۲:۵۲

 فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان؛

دستگیری پلیس قلابی در لاهیجان

 فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری یک پلیس قلابی در لاهیجان خبر داد.سرهنگ محمود قاسمی در این رابطه اظهار داشت: در پی کسب اخبار و گزارشات واصله

 فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری یک پلیس قلابی در لاهیجان خبر داد. به گزارش خبر راست، سرهنگ محمود قاسمی در این رابطه اظهار داشت: در پی کسب اخبار و گزارشات واصله از سوی شهروندان مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان مامور پلیس اطلاعات و مواد مخدر اقدام به اخاذی می کند، با توجه […]

 فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری یک پلیس قلابی در لاهیجان خبر داد.
به گزارش خبر راست، سرهنگ محمود قاسمی در این رابطه اظهار داشت: در پی کسب اخبار و گزارشات واصله از سوی شهروندان مبنی بر اینکه فردی با جعل عنوان مامور پلیس اطلاعات و مواد مخدر اقدام به اخاذی می کند، با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله مامورین پلیس اطلاعات شهرستان با تشکیل اکیپی ویژه، رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: مامورین پلیس اطلاعات با جمع آوری اطلاعات مردمی، فعال کردن منابع و مخبرین و انجام گشت های نامحسوس در نهایت موفق به شناسایی متهم شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان اضافه کرد: مامورین در یک اقدام غافلگیر کننده، متهم ۳۴ ساله را در یکی از روستاهای حوزه شهرستان لاهیجان دستگیر کردند.

سرهنگ قاسمی با بیان اینکه متهم دستگیر شده اهل قزوین و ساکن گیلان بوده و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شده است، گفت: مردم و شهروندان با هوشیاری و توجه به هشدار های پلیس می توانند سودجویان را از رسیدن به اهداف شومشان ناکام کنند.


شماره خبر 12933 - ۱۳۹۶/۰۹/۰۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com