بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۲۰:۲۱

سخنگوی کمیته داوران:

پاسخ کریمی را پس از آنالیز فیلم بازی سپیدرود می‌دهیم

رضا غیاثی گفت: تا زمانیکه فیلم بازی سپیدرود و استقلال خوزستان را آنالیز نکنیم به اظهارات کریمی پاسخ نمی‌دهیم.

رضا غیاثی گفت: تا زمانیکه فیلم بازی سپیدرود و استقلال خوزستان را آنالیز نکنیم به اظهارات کریمی پاسخ نمی‌دهیم. به گزارش خبر راست، رضا غیاثی سخنگوی کمیته داوران درباره اظهارات جنجالی علی کریمی علیه فریدون اصفهانیان و کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پایان دیدار سپیدرود رشت و استقلال خوزستان از هفته بیست و دوم لیگ […]

رضا غیاثی گفت: تا زمانیکه فیلم بازی سپیدرود و استقلال خوزستان را آنالیز نکنیم به اظهارات کریمی پاسخ نمی‌دهیم.

به گزارش خبر راست، رضا غیاثی سخنگوی کمیته داوران درباره اظهارات جنجالی علی کریمی علیه فریدون اصفهانیان و کمیته داوران فدراسیون فوتبال در پایان دیدار سپیدرود رشت و استقلال خوزستان از هفته بیست و دوم لیگ برتر بیان کرد: برای پاسخ دادن به اظهارات علی کریمی ابتدا باید فیلم دیدار سپیدرود و استقلال خوزستان را آنالیز کرده و عملکرد تیم داوری را مورد ارزیابی قرار دهیم. تا زمانی که عملکرد بیژن حیدری بررسی نشود نمی توان به صحبت های کریمی پرداخت.

او ادامه داد: شاید حق با علی کریمی باشد و او به دلیل اشتباه داور عصبانی شده و چنین صحبت هایی را مطرح کرده است اما برای اینکه نظر رسمی دهیم باید ابتدا فیلم بازی را ببینیم. سرمربی سپیدرود به عنوان یک پیشکسوت حق اظهارنظر دارد اما باید بررسی شود که آیا این صحبت ها درست است یا خیر؟

سخنگوی کمیته داوران درمورد انتقاد علی کریمی به نظارت و حضور فریدون اصفهانیان، رئیس این کمیته در دیدار های بانوان گفت: ادعای کریمی را بررسی می کنیم اما جای این صحبت ها در رسانه نیست.


شماره خبر 16814 - ۱۳۹۶/۱۱/۱۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com