بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۲۱:۵۲

واکنش جبار کوچکی نژاد به یک شیطنت رسانه ای؛

منظورم از “مغز علیل” شخص خاصی نبود/ شیطنت رسانه ای بود

جبار کوچکی نژاد در بیستمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت اظهار کرد: شهرستان رشت ۱۴ نماینده منتخب مردم دارد که ۱۱ نفر اعضای شورای شهر و سه نفر نمایندگان مجلس هستند. واکنش جبار کوچکی نژاد

جبار کوچکی نژاد در بیستمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت اظهار کرد: شهرستان رشت ۱۴ نماینده منتخب مردم دارد که ۱۱ نفر اعضای شورای شهر و سه نفر نمایندگان مجلس هستند. به گزارش خبر راست، وی با اشاره به اینکه افراد مناسبی برای شورای پنجم شهر رشت انتخاب شدند افزود: بسیاری از اعضای شورای […]

جبار کوچکی نژاد در بیستمین جلسه کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت اظهار کرد: شهرستان رشت ۱۴ نماینده منتخب مردم دارد که ۱۱ نفر اعضای شورای شهر و سه نفر نمایندگان مجلس هستند.

به گزارش خبر راست، وی با اشاره به اینکه افراد مناسبی برای شورای پنجم شهر رشت انتخاب شدند افزود: بسیاری از اعضای شورای پنجم از مدیران اجرایی بوده و از پختگی لازم نیز برخودار هستند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه آرامش خوبی در مجموعه مدیریت شهری ایجاد شده و شهردار خوبی نیز انتخاب شده است.

کوچکی نژاد بیان کرد: شورای پنجم با حضور نخبگان شهر عملکردی کیفی و دور از حاشیه را در راستای توسعه شهر و با استفاده از نظر کارشناسان ارائه کرده است و این مهم جای تقدیر دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اذعان به این که حضور در سه دوره مجلس با رای شهروندان افتخاری بزرگ در کارنامه خدمت بنده است گفت:  ده سال حضور مستمر در کمیسیون تلفیق تجارب قابل توجهی در حوزه بودجه را برایم به ارمغان داشته از برگزاری جلسات تخصصی با اعضای شورا استقبال می کنم.

کوچکی نژاد با اشاره به اینکه مدیران شهر رشت علی الخصوص اعضای شورای شهر باید از سفرهای استانی اعضای هیئت دولت، وزرا و مدیران کشوری نهایت استفاده را جهت ایجاد تعهد و اخذ اعتبارات مالی کنند گفت: مجمع نمایندگان گیلان آمادگی فراهم کردن شرایط حضور وزیران برای شرکت در جلسات شورای رشت را دارند.

وی با بیان این موضوع که هنوز ردیف های بودجه در کشور باز است تصریح کرد: نمایندگان مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در تلاش جهت اخذ ردیف بودجه برای حوزه هایی از قبیل  ورزش و… هستند.

کوچکی نژاد با اشاره به مصاحبه منتشر شده “کدام مغز علیلی محل دفن زباله را سراوان مشخص کرده ” توضیح داد: در این زمینه شیطنت رسانه ای رخ داده و  منظور من اصلا شخص خاصی نبود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اقدام دفن زباله در سراوان تنها مربوط به شهرداری نبود بلکه شورای تامین و دستگاه های اجرایی مانند محیط زیست،راه و شهرسازی در آن نقش داشتند.

کوچکی نژاد تاکید کرد: هنوز هم معتقدم اقدام دفن زباله در منطقه سراوان که یکی از مناطق خوش آب و هوای رشت است کار نادرستی است و باید محل دیگری برای دفن زباله انتخاب می شد.

صبح رشت


شماره خبر 17514 - ۱۳۹۶/۱۱/۲۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com