بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۷

ادعای عجیب والدین:نوزادی که ۱۲سال پیش در بیمارستان به ما تحویل دادند، فرزند ما نبود

مدتی قبل زن وشوهر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از جا به جا شدن فرزندشان هنگام تولد در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند. ادعای عجیب والدین

ایران نوشت:مدتی قبل زن وشوهر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از جا به جا شدن فرزندشان هنگام تولد در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند. به گزارش خبر راست، مرد جوان گفت: ۲۵ اسفند سال ۸۴، همسرم زایمان کرد و پسری به دنیا آورد که نامش را امیرارسلان گذاشتیم اما بعد از مدتی […]

ایران نوشت:مدتی قبل زن وشوهر جوانی با مراجعه به دادسرای جنایی تهران از جا به جا شدن فرزندشان هنگام تولد در یکی از بیمارستان‌های پایتخت خبر دادند.

به گزارش خبر راست، مرد جوان گفت: ۲۵ اسفند سال ۸۴، همسرم زایمان کرد و پسری به دنیا آورد که نامش را امیرارسلان گذاشتیم اما بعد از مدتی پسرم مریض شد و همان موقع بود که متوجه شدیم گروه خونی پسرم با گروه خونی ما فرق دارد و امیرارسلان فرزند ما نیست.چراکه گروه خونی او هیچ شباهتی به ما نداشت و ترکیبی از این‌ها هم نبود.

وقتی از این ماجرا باخبر شدیم به بیمارستان رفتیم و به آنها گفتیم که پسرمان جا به جا شده است. اما مسئولان بیمارستان قبول نکردند تا اینکه یک سال بعد، امیرارسالان به خاطربیماری فوت کرد. بعد از مرگ او هم دنبال این موضوع بودیم اما به نتیجه نرسیدیم و حالا با گذشت ۱۲ سال از آن ماجرا از شما می‌خواهیم که راز این موضوع را برملا کنید وما را ازسال‌ها اضطراب ودودلی نجات دهید.»

با شکایت این زوج، به دستور بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران تحقیقات از مسئولان و کارکنان مربوطه بیمارستان صورت گرفت. در بررسی‌ها مشخص شد ۲۵ اسفند سال ۸۴ و درست زمانی که امیرارسلان به دنیا آمد، ۶ پسر دیگر نیز به دنیا آمده‌اند. اما هیچ کدام از آنها جا به جا نشده و پسری که تحویل این خانواده شده هیچ مریضی نداشته و ادعای پدرومادر امیرارسلان درست نیست.
باتوجه به اعلام نظر پزشکان وقت بیمارستان و تکمیل تحقیقات، قرار منع تعقیب پرونده صادر شد اما خانواده امیرارسلان به قرار صادره اعتراض کردند. با اعتراض آنها و با توجه به اختلاف نظر در موضوع، پرونده برای بررسی به دادگاه کیفری ۲ استان تهران ارجاع شد. با بررسی‌های صورت گرفته، قضات دادگاه کیفری ۲ اعلام کردند این موضوع ازطریق آزمایش «دی ان ای» بررسی شود.
بدین ترتیب پرونده دوباره به دادسرای امور جنایی تهران ارجاع شد. در ادامه مشخص شد در میان ۶ پسری که روزمورد نظر به دنیا آمده بودند، ۳ نفر از نظر گروه خونی با گروه خونی زوج جوان مطابقت دارند و به همین دلیل بازپرس رضوانی دستور آزمایش دی ان ای از آنها را صادر کرد تا مشخص شود که این سه پسر پس از تولد در بیمارستان جا به جا شده‌اند یا خیر.


شماره خبر 19165 - ۱۳۹۶/۱۲/۱۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com