بدون دیدگاه
۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۱۰:۰۳

محمدرضا ستوده:

لووِر، لووور، مُتِبٙلوِر، لودِر، لواسان، لیلا فروهر و…!

محمدرضا ستوده: لووِر، لووور، مُتِبٙلوِر، لودِر، لواسان، لیلا فروهر و...!

خبر راست/محمدرضا ستوده همانطور که حتماً تا الان دیده‌اید اکبر رنجبرزاده یکی از اعضای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی مجبور شد کلمه‌ی «لوور» را تلفظ کند ولی متاسفانه موفق نبود. او در ۵۲ سال عمر با عزت خود تلاش کرده بود که با این کلمه مواجه نشود ولی متاسفانه چرخ روزگار این دو را مقابل […]

خبر راست/محمدرضا ستوده

همانطور که حتماً تا الان دیده‌اید اکبر رنجبرزاده یکی از اعضای هیات رییسه مجلس شورای اسلامی مجبور شد کلمه‌ی «لوور» را تلفظ کند ولی متاسفانه موفق نبود. او در ۵۲ سال عمر با عزت خود تلاش کرده بود که با این کلمه مواجه نشود ولی متاسفانه چرخ روزگار این دو را مقابل یکدیگر قرار داد.

او ابتدا کار خود را با لووُر و لووِر آغاز کرد و با لووووور و لوبر ادامه داد. وی همچنین در این میان کلمات دیگر را هم بی‌نصیب نگذاشت و با مهارتی خاص و به طور پارتیزانی «سوربُن» را «سوربِن» و «موزه» را «مُزِه» تلفظ کرد.

خبرها حاکی از این است که او همچنان تلاش می‌کند تا کلمه‌ی لوور را تلفظ کند ولی متاسفانه موفق نبوده است.

آتش نشانی، هلال احمر و نیروهای امدادی به محل اعزام شده‌اند تا این نماینده را از این بحران ناجور نجات دهند. رییس ستاد بحران کشور گفته است: اگر این نماینده تا پایان امشب نتواند این کلمه را تلفظ کند، «تکاورهای کلاه سبز» ارتش وارد عمل خواهند شد و به جای ایشان این کلمه را ادا خواهند کرد. او هم اکنون نیز در حال تلاش است و تا این لحظه با ادای کلماتی مانند: لووَر، لوبَر، لودِر، مُتِبَلوِر، لوزِر، لونه، لواسان، لواشک، لوفتانزا، لیلا فروهر، لندن، لبالب و حمید لولایی شانس خود را برای تلفظ «لوور» امتحان کرده است.

یکی از بزرگترین شانس‌های استیون هاوکینگ این بود که مُرد و این اتفاق را ندید که در جهانی زندگی می‌کند که عضو هیات رییسه پارلمانی یک کشور نمی‌‌تواند لوور را تلفظ کند.

از مردم اسدآباد همدان خواهشمندیم در انتخابات‌های آینده خود دقت بیشتری را به خرج دهند و به افراد توانمندتری رای دهند. زیرا مجلس جایی است که حتی ممکن است نمایندگان مجبور شوند از کلماتی مثل قسطنطنیه و پروپاگاندا استفاده کنند.

خبرهای غیررسمی حاکی از این است که تعدادی از نمایندگان مجلس، رنجبرزاده را دوره کرده‌اند و از او می‌خواهند کلمه «آگراندیسمان» را تلفظ کند. او نیز سرش میان دو دست خود گرفته و جیغ می کشد.

امانوئل مکرون رییس جمهوری فرانسه در توییتی گفته: اگر این نماینده مجلس تا ۴۸ ساعت آینده موفق به تلفظ نشود، نام موزه لوور را به موزه رنجبرزاده تغییر می دهیم تا ایشان بتواند آن را تلفظ و از این بحران عبور کند.

 

خبر راست: انتشار اخبار و یادداشت‌های دریافتی به معنای تائید محتوای آن نیست و صرفاً جهت انجام رسالت مطبوعاتی و احترام به مخاطبان منتشر می‌شود.


شماره خبر 20031 - ۱۳۹۶/۱۲/۲۶

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com