بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۱/۲۴ - ۱۲:۵۱

از سوی دستگاه امنیتی ؛

ردصلاحیت رئیس یکی از هیاتهای ورزشی گیلان در حوزه بدنسازی و پرورش اندام

رییس فعلی و کاندیدای اصلی ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام که رفاقت نزدیکی با مدیر کل ورزش استان دارد به دلایلی از سوی دستگاه امنیتی ردصلاحیت شد. حوزه بدنسازی و پرورش اندام

خبر راست/ به نقل از منابع آگاه ، رییس فعلی و کاندیدای اصلی ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام که رفاقت نزدیکی با مدیر کل ورزش استان دارد به دلایلی از سوی دستگاه امنیتی ردصلاحیت شد. پس از رد صلاحیت اتفاق افتاده به نظر می رسد این مدیرکل به دنبال یک گزینه سیاسی برای تصدی […]

خبر راست/ به نقل از منابع آگاه ، رییس فعلی و کاندیدای اصلی ریاست هیات بدنسازی و پرورش اندام که رفاقت نزدیکی با مدیر کل ورزش استان دارد به دلایلی از سوی دستگاه امنیتی ردصلاحیت شد.

پس از رد صلاحیت اتفاق افتاده به نظر می رسد این مدیرکل به دنبال یک گزینه سیاسی برای تصدی در این هیات ورزشی است در حالیکه خود بارها در رسانه ها ادعا کرده که نباید سیاسیون در ورزش ورود کنند و اجازه نخواهد داد چنین کاری صورت گیرد.

از ۴ سال و چندماه گذشته تاکنون روسای هیاتهای ورزشی کاراته ،بدمینتون،تکواندو، پینگ پنگ،هندبال ،والیبال ،ووشو، بسکتبال ،شنا ، انجمن های ورزشی ،ورزش های همگانی ، سوارکاری،قایقرانی و چندین وچند رییس هیات استانی از افراد سیاسی و غیر ورزشی انتخاب شدند تا تمام این ادعاها فقط در حد ادعا باقی بماند.


شماره خبر 21502 - ۱۳۹۷/۰۱/۲۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com