بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۱۲:۳۶

مالک اسبق سپیدرود :

در صورت عدم تعهدات مالک جدید، تیم را پس می‌گیریم / اطلاعات سخنگوی باشگاه ناقص است

مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت گفت: در صورت اینکه مالک جدید باشگاه به تعهدات مالی خود طبق قرارداد عمل نکند، باشگاه را از ایشان پس می‌گیریم.

مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت گفت: در صورت اینکه مالک جدید باشگاه به تعهدات مالی خود طبق قرارداد عمل نکند، باشگاه را از ایشان پس می‌گیریم. به گزارش خبر راست، میرشهاب مؤمنی با اشاره به سخنان سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد: ایشان شب گذشته (شامگاه شنبه) در یک برنامه زنده […]

مالک اسبق باشگاه سپیدرود رشت گفت: در صورت اینکه مالک جدید باشگاه به تعهدات مالی خود طبق قرارداد عمل نکند، باشگاه را از ایشان پس می‌گیریم.
به گزارش خبر راست، میرشهاب مؤمنی با اشاره به سخنان سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت در یک برنامه تلویزیونی اظهار کرد: ایشان شب گذشته (شامگاه شنبه) در یک برنامه زنده تلویزیونی عنوان کردند که مقداری لباس به باشگاه آمده و گم‌شده که این مسئله را به‌شدت تکذیب می‌کنم.

مالک اسبق سپیدرود گفت: تمامی لوازم خریداری‌شده از یک تولیدی بوده است و تحت نظارت سرمربی وقت، سرپرست وقت و مدیر تدارکات تیم که هم‌اکنون نیز در باشگاه فعالیت دارد، توزیع شد.

مؤمنی گفت: ایشان می‌گویند که وقت باشگاه را تحویل گرفتند حتی یک خودکار داخل باشگاه نبوده است درحالی‌که بیش از ۴۰ قلم لوازم در اختیارشان قرار گرفت و لوازمی نظیر یک دستگاه رایانه با نرم‌افزار حسابداری، تلفن فاکس، دستگاه چهارکاره فکس، اسکنر، کپی و پرینتر، کاغذهای آ ۴، ماژیک و بسته‌های خودکار مشکی، آبی، قرمز، تلویزیون ال سی دی، یخچال، تلفن بی‌سیم، سه عدد میز اداری و تعدادی صندلی و غیره تحویل مدیریت جدید باشگاه شد.

مالک اسبق سپیدرود با بیان اینکه در صورت عدم تعهدات مدیریت جدید، باشگاه پس گرفته می‌شود گفت: باشگاه سپیدرود را به ایشان نفروختیم و بنده به‌عنوان امین هیأت فوتبال گیلان و اداره کل ورزش و جوانان، باشگاه را در برهه‌ای از زمان اداره کردم و سپس باشگاه به‌شرط بدهی سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومانی به ایشان واگذار شد.

مؤمنی افزود: مهلت پرداخت این بدهی تا پایان لیگ برتر است و در صورت عدم تعهدات مالی، باشگاه از ایشان پس گرفته می‌شود و به متقاضی جدید واگذار می‌شود.

وی با بیان اینکه بدهی سه میلیارد و سیصد میلیون تومانی متعلق به مدیریت قبل از ایشان بوده است اظهار کرد: در زمان مدیریت بنده و در لیگ دسته اول، اغلب بدهی‌های بازیکنان پرداخت‌شده است و طبق قرارداد، قرار بود بدهی پیش از ما توسط مدیریت جدید تا پایان فصل پرداخت شود.

مؤمنی گفت: کمک‌های مالی که در زمان حضور بنده در شورای شهر رشت تصویب شدند به مالک جدید پرداخت شدند و ایشان از این منابع مالی استفاده کردند.


شماره خبر 21583 - ۱۳۹۷/۰۱/۲۶

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com