بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۲

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی ارتش:

فرمان امام ضربه بزرگی بر دهان یاوه‌گویانی بود که در جهت نابودی ارتش گام برمی‌داشتند

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی ارتش گفت: فرمان امام در 29 فروردین سال 58 ضربه بزرگی بر دهان یاوه‌گویانی بود که در جهت نابودی ارتش و انقلاب گام برمی‌داشتند.

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی ارتش گفت: فرمان امام در ۲۹ فروردین سال ۵۸ ضربه بزرگی بر دهان یاوه‌گویانی بود که در جهت نابودی ارتش و انقلاب گام برمی‌داشتند. به گزارش خبر راست، امیر دریادار عرشه و ستاد احمد باقری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سالروز تشکیل روز ارتش […]

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی ارتش گفت: فرمان امام در ۲۹ فروردین سال ۵۸ ضربه بزرگی بر دهان یاوه‌گویانی بود که در جهت نابودی ارتش و انقلاب گام برمی‌داشتند.

به گزارش خبر راست، امیر دریادار عرشه و ستاد احمد باقری صبح امروز در مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در سالروز تشکیل روز ارتش با تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: ۲۹ فروردین یادآور صدور فرمانی مهم و بزرگ بنیان‌گذار انقلاب اسلامی است که اطمینان و اعتماد خود را برای بقای ارتش صادر کرد.

وی افزود: فرمان امام در ۲۹ فروردین سال ۵۸ ضربه بزرگی بر دهان یاوه‌گویانی بود که در جهت نابودی ارتش و انقلاب اسلامی در حال گام برداشتن بودند.

فرمانده ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی ارتش گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران باوجود ۴۸ هزار شهید در کشور و چهار هزار شهید در استان بیانگر این است که در سایه اعتبار و انگیزه دریافتی از سوی امام تاکنون کوشا بوده و درصحنه حضور دارد.

باقری با اشاره به مواجه‌شدن ناوهای ایرانی با ناو آمریکا در خلیج‌فارس بیان کرد: در تاریخ ۲۹ فروردین ناوهای سهند و سبلان ایران با ناو آمریکا مواجه شدند و در راستای دفاع از کیان و انقلاب اسلامی شهدای زیادی را تقدیم اسلام کردند.


شماره خبر 21762 - ۱۳۹۷/۰۱/۲۹

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com