بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۲/۱۰ - ۱۰:۴۶

اولین عکس از چهره بدون پوشش قاتل دانش آموز ۱۰ ساله مشهدی+ جزئیات اعتراف

عامل قتل محمدحسین صبح دیروز به صورت ویژه برای بررسی سلامت روانی اش در اختیار کمیسیون ویژه پزشکی قانونی مشهد قرار گرفت. قاتل دانش آموز 10 ساله مشهدی

عامل قتل محمدحسین صبح دیروز به صورت ویژه برای بررسی سلامت روانی اش در اختیار کمیسیون ویژه پزشکی قانونی مشهد قرار گرفت. به گزارش خبر راست، عقربه ها ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه امسال را نشان می داد و پسر ۱۰ ساله ای به نام محمد حسین در منطقه شهرک شهید رجایی […]

عامل قتل محمدحسین صبح دیروز به صورت ویژه برای بررسی سلامت روانی اش در اختیار کمیسیون ویژه پزشکی قانونی مشهد قرار گرفت.
به گزارش خبر راست، عقربه ها ساعت ۱۱:۳۰ دقیقه صبح چهارشنبه ۵ اردیبهشت ماه امسال را نشان می داد و پسر ۱۰ ساله ای به نام محمد حسین در منطقه شهرک شهید رجایی مشهد منتظر راننده آژانس بود تا او را به مدرسه اش برساند.

لحظاتی نگذشته بود که یک پسر جوان با خودروی پراید در روبروی خانه محمد حسین توقف کرد و پسر کوچولو به پسر جوان گفت که شما راننده آژانس هستید؟ همین کافی بود تا راننده جوان که نقشه شوم در ذهن داشت خود را راننده آژانس معرفی کند و پسر بچه را سوار بر خودرویش کرد.

اولین عکس از چهره بدون پوشش قاتل دانش آموز 10 ساله مشهدی+ جزئیات اعتراف

این صحنه در حالی بود که مادر محمدحسین از پشت آیفون تصویری شاهد سوار شدن پسرش بود اما هنوز لحظاتی نگذشته بود که زنگ خانه به صدا در آمد و مرد جوانی خود را راننده آژانس معرفی کرد و همین کافی بود تا سناریوی یک کودک ربایی کلید زده شود.

محمد حسین به اشتباه سوار بر خودروی دیگری شده بود و خانواده اش که نگران سرنوشت پسرشان بود به مدرسه رفتند و مدیر مدرسه همه بچه ها را به صف کرد اما خبری از محمد حسین نبود.

بدین ترتیب ماموران پلیس آگاهی مشهد برای افشای راز این ماجرای معمایی وارد عمل شدند و تحقیقات ادامه داشت تا اینکه جسد برهنه محمد حسین ۱۰ ساله در جاده فرعی شهرک صنعتی منطقه ویرانی طرقبه و شاندیز پیدا شد.

سید خلیل سجادپور دبیر گروه حوادث روزنامه خراسان که از نخستین لحظه این پرونده با ماموران همراه شده بود درباره جزئیات این پرونده به رکنا گفت: کارآگاهان با توجه به حساس بودن این پرونده به صورت ویژه تحقیقات میدانی را آغاز کردند و خیلی زود مشخص شد که خودروی مرد شیطان صفت دو آنتن داشته و روی داشبورد آن یک طرح به شکل مارمولک نصب شده است.

اولین عکس از چهره بدون پوشش قاتل دانش آموز 10 ساله مشهدی+ جزئیات اعتراف

وی افزود: تجسس های پلیسی ادامه داشت تا اینکه پس از ۳۶ ساعت عملیات ویژه خانه عامل این جنایت در بلوار شهید موسوی قوچانی ردزنی شد و ماموران پلیس مشهد ساعت یک بامداد جمعه ۷ اردیبهشت ماه سجاد را در ساختمان ۵ طبقه ای که زندگی می کرد دستگیر کردند.

سجادپور ادامه داد: متهم پس از دستگیری ابتدا ادعا می کرد که محمد حسین را به باد کتک گرفته است و در قتل او نقشی نداشته و سپس عنوان کرد که پسربچه قصد پرداخت کرایه ماشین را نداشت که او را به قتل رساندم، تا اینکه ساعت ۸:۳۰ دقیقه صبح جمعه ۷ اردیبهشت ماه پیش روی پلیس بازپرس پرونده در اداره پلیس آگاهی مشهد لب به سخن باز کرد.

ماموران در بررسی خودروی سجاد که در پارکینگ ساختمان ۵ طبقه پارک کرده بود کیف و چند مداد که برای محمد حسین بود را کشف کردند اما اثری از کتاب ها و لباس های پسر بچه نبود.

اولین عکس از چهره بدون پوشش قاتل دانش آموز 10 ساله مشهدی+ جزئیات اعتراف

وی افزود: قاتل  محمد حسین در جزئیات جنایی که رقم زده ادعا کرد روز حادثه  وقتی در کنار خیابان توقف کرد محمد حسین با تصور اینکه من راننده آژانس هستم سوار بر خودرویم شد و من نیز که نقشه شیطانی در ذهن داشتم از او خواستم در کف ماشین بنشیند تا کسی او را مشاهده نکند. وقتی به جاده فرعی رسیدیم پسربچه متوجه نیت من شد و قصد داشت خودش را از خودرو به بیرون پرت کند که مانع کار او شدم تا اینکه در کنار توقف کردم و لباس های پسربچه را از تنش بیرون آوردم و پس از بستن دست و پاهایش با طناب قرمز او را به داخل صندوق عقب انداختم تا کمتر سر و صدا کند و پس از آن به مکانی خلوت رفته و در جاده خاکی کنار کارخانه بتن سازی توقف کردم.

سجادپور گفت: قاتل تمام جزئیات را به یاد داشت و با خونسردی ادامه داد که در جاده خاکی قصد تجاوز به پسر بچه را داشتم اما او مقاومت می کرد به همین خاطر عصبانی شدم و با سنگ ضرباتی محکم به سرش زدم و سپس با همان چاقوی میوه خوری که طناب را بریده بودم ۷ ضربه به محمد حسین زدم. پس از قتل سنگی که به سر محمد حسین زده بودم خونی شده بود به همین خاطر سنگ را به جای دیگری انداختم .

اولین عکس از چهره بدون پوشش قاتل دانش آموز 10 ساله مشهدی+ جزئیات اعتراف

سجاپور گفت: متهم یکی از دلایل قتل را بچه محل بودن با محمدحسین اعتراف کرد و می گفت که می ترسیدم پس از رهایی مرا در محل شناسایی کند.

وی ادامه داد: قاتل محمد حسین پس از اعتراف روز شنبه همراه تیمی از ماموران به محل پنهان کردن لباس های پسربچه رفت، سجاد در حالیکه دستبند به دستانش زده شده بود به محله جمع آوری نخاله ها در منطقه منزل آباد مشهد منتقل شد و لباس های محمد حسین ۱۰ ساله را که یک شلوار لی آبی ، تیشرت قرمز و کفش ورزشی و جوراب مشکی را که زیر یک سنگ پنهان کرده بود به ماموران نشان داد.

متهم به پزشکی قانونی منتقل شد
سجادپور افزود: هنوز مشخص نیست که سجاد با کتاب های پسربچه چه کرده است و صبح امروز متهم به دستور بازپرس ویژه قتل و خارج از نوبت در اختیار کارشناسان پزشکی قانونی قرار گرفت تا با برگزاری کمیسیون ویژه سلامت روانی این قاتل تحصیلکرده مورد بررسی قرار گیرد.

بنا به این گزارش، به زودی مرحله بازسازی صحنه جرم در محل جنایت صورت می گیرد و تحقیقات پلیسی برای بررسی دیگر جرائم احتمالی وی ادامه دارد.


شماره خبر 22601 - ۱۳۹۷/۰۲/۱۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com