بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۲/۱۲ - ۲۰:۱۷

نوبخت در جمع خبرنگاران:

برجام با هر فرجامی قابل دفاع است/به احتمال قوی آمریکا از برجام خارج می شود

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه برجام با هر فرجامی قابل دفاع است گفت: خود بنده به‌عنوان یک عضو از هیئت‌وزیران از اقدام به‌جا و درست نظام درباره توافقنامه برجام دفاع می‌کنم و هنوز با توجه به این فرجام بهترین تصمیم را گرفتیم.

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه برجام با هر فرجامی قابل دفاع است گفت: خود بنده به‌عنوان یک عضو از هیئت‌وزیران از اقدام به‌جا و درست نظام درباره توافقنامه برجام دفاع می‌کنم و هنوز با توجه به این فرجام بهترین تصمیم را گرفتیم. به گزارش خبر راست، محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران در انزلی با اشاره […]

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه برجام با هر فرجامی قابل دفاع است گفت: خود بنده به‌عنوان یک عضو از هیئت‌وزیران از اقدام به‌جا و درست نظام درباره توافقنامه برجام دفاع می‌کنم و هنوز با توجه به این فرجام بهترین تصمیم را گرفتیم.

به گزارش خبر راست، محمدباقر نوبخت در جمع خبرنگاران در انزلی با اشاره به بحث رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: ما در دولت یازدهم و متعاقباً در دولت دوازدهم خود را موظف می‌دانیم برای تکریم این مقام رفیع ازنظر اداری و مالی و معیشت فرهنگیان اقدام کنیم.

وی با بیان اینکه در دولت یازدهم این فرصت مهیا شد تا به بهانه رتبه‌بندی این طرح نوعی خدمات معلمان را جبران کنیم گفت: این طرح نیاز به تکمیل دارد و با همفکری و کمک معلمان، می‌توانیم با تکریم و ترفیع جایگاه معلمان، آنچه شایسته معلمان است اجرا کنیم.

معاون رئیس‌جمهور با اشاره به اینکه پیش‌ازاین معلم بوده است افزود: جایگاه کنونی من فرصتی است برای خدمت‌گزاری به تمام آحاد ملت و بابت این از خداوند می‌خواهم برای خدمت به مردم یاری‌ام کند.

نوبخت با تأکید بر اینکه جنس کار معلمی ارزشمندتر از دیگر جایگاه‌ها است بیان کرد: معلم می‌تواند ده‌ها و صدها نیروی مدیر تربیت کند و انسان‌ساز باشد، بنابراین هیچ شغلی با معلمی قابل قیاس نیست.

وی با اشاره به آغاز کار راه‌آهن گیلان در آینده‌ای نزدیک تصریح کرد: فرهنگیان نمونه‌ای که امروز از آن‌ها تجلیل شد، با نخستین قطار به یک سفر مشهد مقدس مشرف خواهند شد، این اقدام درباره معلمان کرمانی نیز انجام شد.

معاون رئیس‌جمهور با بیان اینکه برجام با هر فرجامی قابل دفاع است گفت: خود بنده به‌عنوان یک عضو از هیئت‌وزیران از اقدام به‌جا و درست نظام درباره توافقنامه برجام دفاع می‌کنم و هنوز معتقدم با توجه به این فرجام بهترین تصمیم را گرفتیم.

نوبخت رئیس‌جمهور رژیم جعلی صهیونیست را نابخرد خواند و افزود: امروز با آرایش یک صحنه می‌خواهند ملت بزرگ ایران را دروغ‌گو خطاب کند و خسارات نقض برجام را به‌جای آمریکا متوجه ایران کند.

وی با بیان اینکه تشخیص درستی یا نادرستی فعالیت‌های هسته‌ای ایران ربطی به رژیم صهیونیست ندارد واو تنها ادعا می‌کند تصریح کرد: رسانه‌های استکباری چنین چیزی را می‌خواهند اما دنیا می‌داند مرجعی که می‌تواند نسبت به این ادعا اظهارنظر کند، آژانس است و آژانس اذعان کرد که فعالیت‌های هسته‌ای ایران صلح‌آمیز است.

تا ۲۲ اردیبهشت ماه، به احتمال قوی آمریکا از برجام خارج می شود و ما باید منتظر متفاوت شدن اوضاع کشور باشیم.

وی ادامه داد: آماده متفاوت شدن فضا هستیم و تدابیر و بودجه های لازم را برای  روزهای متفاوت با امروز، آماده کرده ایم.

معاون رئیس جمهوری تصریح کرد: محاصره اقتصادی، همچنان وجود دارد و وظیفه ما  این است که آن را  بشکنیم و تصمیماتی که از ابتدای دولت تدبیر و امید تاکنون تحت عنوان برجام اتخاذ شد و همه مردم ایران در آن سهم دارند را تا آخرین روز، با مستندات دفاع می کنم.


شماره خبر 22729 - ۱۳۹۷/۰۲/۱۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com