بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۹

دکتر فرهاد دلق پوش در دیدار با نماینده مردم در مجلس و فرماندار رودبار عنوان کرد:

توقف هر ‌واحد صنعتی یعنی توقف اقتصادی کشور

امروز صبح فرهاد دلق پوش در دیدار با فرهاد جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و اسماعیل میرغضنفری، فرماندار رودبار به بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنعت؛ دلق پوش در دیدار با نماینده مردم در مجلس و فرماندار رودبار

به گزارش خبر راست، امروز صبح فرهاد دلق پوش در دیدار با فرهاد جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و اسماعیل میرغضنفری، فرماندار رودبار به بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنعت و تولید شهرستان رودبار پرداخت و اظهار داشت: توقف هر واحد صنعتی، به معنای توقف نظام اقتصادی کشور است و همه ما […]

به گزارش خبر راست، امروز صبح فرهاد دلق پوش در دیدار با فرهاد جمالی، نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و اسماعیل میرغضنفری، فرماندار رودبار به بررسی مسائل و مشکلات حوزه صنعت و تولید شهرستان رودبار پرداخت و اظهار داشت: توقف هر واحد صنعتی، به معنای توقف نظام اقتصادی کشور است و همه ما تکلیف داریم نسبت به حل و فصل و رفع موانع اقتصادی، پیگیری، عزم و جدیت داشته باشیم. وی ضمن تبادل نظر و هم اندیشی با نماینده رودبار و فرماندار این شهرستان، تصریح کرد: مشکل عمده واحد های تولیدی در سه محور نظام پولی و مالی، سیستم امور مالیاتی، و روند خصوصی سازی های انجام شده گذشته در حوزه های تولید و صنعت می باشد و باید در این رفع موضوعات تلاش و مجاهدت بیشتری صورت پذیرد.
فرهاد دلق پوش همچنین در این راستا پیگیری‌های مشترک نمایندگان مجلس و فرمانداری و دستگاه‌های زیربنایی را جهت حل مشکلات ضروری دانست و گفت: البته این سازمان در قالب کارگروه رفع موانع و رونق تولید نسبت به پایش مشکلات و مسائل فنی واحدهای تولیدی برنامه ریزی لازم را انجام خواهد داد.
وی در ادامه گفت: در آینده نزدیک این کارگروه به ریاست استاندار و هیئت همراه با هماهنگی ایشان در شهرستان رودبار با حضور مدیران عضو کارگروه، تشکیل خواهد شد.
متولی بخش صنعت، معدن و تجارت استان به بحث تملک برخی از واحدهای صنعتی توسط بانک ها اشاره نمود و عنوان کرد: بنگاه داری برخی از بانک ها در اقصی نقاط استان گیلان منجر به بروز مشکلاتی در نحوه فعالیت صنعتی و راندمان تولید شده است که این موضوع از اساس با روح قانون بانکداری منافات دارد.
همچنین در این دیدار نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی و فرماندار این شهرستان از پیگیری های بعمل آمده اخیر و روند بررسی مشکلات واحدهای صنعتی شهرستان قدردانی و اعلام آمادگی کردند: به طور مستمر جهت رفع مشکلات اشتغال و اقتصاد استان با متولیان دستگاههای اجرایی همگام خواهند بود. در این راستا مشکلات فنی کارهای تولیدی به صورت دسته بندی شده، احصا و بررسی خواهد شد تا کارها با سرعت و دقت تمام عملی شود.


شماره خبر 22899 - ۱۳۹۷/۰۲/۱۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com