بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۲/۲۳ - ۱۴:۲۸

برخی از منابع غیر رسمی اعلام کردند:

قابلیت جدید تلگرام موسوم به «telegram passport» در راه است / احراز هویت دقیق کاربران / ایجاد پلتفرم جامع بلاکچین

به گفته برخی از منابع غیر رسمی وابسته به تلگرام این شرکت در تلاش است همزمان با فرا رسیدن تابستان قابلیتی جدید را رونمایی کند که با نام «telegram passport» شناخته می شود.

به گفته برخی از منابع غیر رسمی وابسته به تلگرام این شرکت در تلاش است همزمان با فرا رسیدن تابستان قابلیتی جدید را رونمایی کند که با نام «telegram passport» شناخته می شود. به گزارش خبر راست، به گفته برخی از منابع غیر رسمی وابسته به تلگرام این شرکت در تلاش است همزمان با فرا […]

به گفته برخی از منابع غیر رسمی وابسته به تلگرام این شرکت در تلاش است همزمان با فرا رسیدن تابستان قابلیتی جدید را رونمایی کند که با نام «telegram passport» شناخته می شود.

به گزارش خبر راست، به گفته برخی از منابع غیر رسمی وابسته به تلگرام این شرکت در تلاش است همزمان با فرا رسیدن تابستان قابلیتی جدید را رونمایی کند که با نام « telegram passport» شناخته می شود.

به نظر می رسد تلگرام در حال آزمون و خطای جدیدترین طرح احراز هویت خود است. طرحی که احتمالا قابلیت هایی منحصر به فرد و خیره کننده برای احراز هویت کاربران خواهد داشت.

در این سیستم جدید  کاربران قادر به آپلود تمام اسناد لازم برای معرفی خود هستند. اما لازم نیست چندین بار این روند را اجرایی کنند و درست پس از بار نخست، تمامی اطلاعات کاربر بلافاصله در سیستم تلگرام و دیگر سیستم های هوشمند او ذخیره می شود.

در ماه ژانویه، تلگرام از برنامه های خود را برای ایجاد «TON» سخن گفته بود و پس از جمع اوری سرمایه ۱٫۷ میلیارد دلاری این تیم وعده داده یک سیستم رمزگذاری ویژه را طراحی کند.

این پلتفرم جدید دارای شناسه بومی خود به نام «Gram» است که تبدیل به کلید ارزش دیجیتال در  اکوسیستم تلگرام شده است. بعضی از کارشناسان پیش از این حدس زده بودند که “گرام”  تنها در ۵ سال به رقم ۲۰۰ میلیارد دلار برسد.

با استفاده از این سرویس جدید، تلگرام قصد دارد از نامعلوم بودن پرداختهای رمزنگاری شده جلوگیری کند. مسئله ای مهم که به یکی از دغدغه های اصلی  برای دولت های سراسر جهان تبدیل شده است.

تلگرام پاسپورت قادر خواهد بود گذرنامه، گواهینامه رانندگی، گواهی های حساب بانکی، صورتحساب های برق و سایر اسناد را بپذیرد. در بخش بالای این سرویس ، یک درخواست برای تعریف عکس کاربر وجود خواهد داشت. بنابراین اگر شخص ثالثی قصد ورود به سیستم کاربری دیگر را داشته باشدبه در بسته خواهد خورد . تمام این اطلاعات با استفاده از یک روش «تأیید دو عاملی» مورد محافظت قرار می گیرند و حتی خود شرکت به آن دسترسی نخواهد داشت.

تلگرام پاسپورت، نخستین گام برای ایجاد پلت فرم جامع بلاکچین است که میلیون ها نفر از مردم را از سراسر دنیا متحد خواهد کرد.


شماره خبر 23146 - ۱۳۹۷/۰۲/۲۳

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com