بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۲/۲۵ - ۱۶:۴۳

دولت بی ادب ، کارمند بی ادب؛ خواهشا گاز نگیرید باهم مهربان باشیم

سجاد علیپور: فرقی ندارد جناح راست حاکم باشد یا چپ اصولگرا باشد یا اصلاح طلب یا اعتدال هر چه باشد در اغلب ادارات کارمندان دولتی از موضع بالا به مردم نگاه میکنند . دولت بی ادب ، کارمند بی ادب

دولت بی ادب ، کارمند بی ادب؛ خواهشا گاز نگیرید باهم مهربان باشیم. اختصاصی خبر راست/ سجاد علیپور: فرقی ندارد جناح راست حاکم باشد یا چپ اصولگرا باشد یا اصلاح طلب یا اعتدال هر چه باشد در اغلب ادارات کارمندان دولتی از موضع بالا به مردم نگاه میکنند .کارمندان بی ادب عمدتا در ادارات دولتی به […]

دولت بی ادب ، کارمند بی ادب؛ خواهشا گاز نگیرید باهم مهربان باشیم.

اختصاصی خبر راست/ سجاد علیپور: فرقی ندارد جناح راست حاکم باشد یا چپ اصولگرا باشد یا اصلاح طلب یا اعتدال هر چه باشد در اغلب ادارات کارمندان دولتی از موضع بالا به مردم نگاه میکنند .کارمندان بی ادب عمدتا در ادارات دولتی به سر میبرند.

از خصوصیات بارز اغلبشان اینست:

کارمند بی ادب به ارباب رجوع سلام نمیکند و برای احترام از جایش بلند نمیشوند.

وقتی ارباب رجوع صحبت میکند به او نگاه نمیکند و توجهی به حضورش ندارد.

روی میزش یک عدد نان بربری نیم خورده و یک عدد قاشق پنیر مالی شده نمایان است.

او بدون تعارف به افراد حاضر چای را هورت میکشد.

در حضور مراجعین با تلفن کارهای شخصی خود را پیش میبرد و شبکه های مجازی را دنبال میکند.

خط قرمز او سرعت در کار است اگه خدای نکرده کار ارباب رجوع سریعتر انجام شود و به مرحله آخر برسد برای او مشکوک و غیر قابل فهم است و میبایست متوقف شود
خرید و فروش آدم یکی از وظایف روزانه وی میباشد و عمدتا از همکاران خود استفاده میکند.

ساعت کاری وی با ساعت سیستم اداری فرق دارد او همیشه خسته است و ناراحت از اوضاع.

کت او روی صندلی آویزان است و تنها کاربرد آن در صورت لزوم پوشاندن زردی زیر بغل است.

کارمند بی ادب ورزش نمیکند ولی علاقه بسیاری به بلیط استخر دارد.

کارمند بی ادب روی بعضی از کلمات حساس است اگر به او بگویی دیر شد به شما خواهد گفت تخم مرغ گران شده و نمیتوانم زودتر کارتان را پیش ببرم او معمولا همه چیز را روی قیمت تخم مرغ دایورت میکند.

اگر اداره دولتی یک هکتار پارکینگ خالی وجود داشته باشد نگهبان مربوطه بخاطر بهم نخوردن استایل باسن و نجنبانیدن آن اجازه ورود خودرو به پارکینگ خالی را نمیدهد این موضوع در خصوص فرزند رییس یا دوستان خاص صدق نمیکند.

در لابی اداره دولتی پیامهای بسیاری مبنی بر اینکه اگر کمتر از گل به کارمند دولت بگویی خشتک ارباب رجوع را بادبان میکنیم به چشم میخورد.

در هیچ جای اداره ننوشته اگر کارتان را به موقع انجام ندادند باید چه کنید.

کارمند دولت از هیچ کس نمیترسد او به خوبی میداند که میز ریاست برای رییسش وفا نخواهد کرد به همین دلیل او را هم تخم مرغش هم حساب نمیکند.

تیپ و ظاهر مراجعه کننده برایش اهمیت زیادی دارد البته فقط در مورد بانوان داف ،اغلب کارشان با سرعت بیشتری پیش میرود البته خدا نکند که کارمند بی ادب خانم باشد در اینصورت ارباب رجوع خانم چه داف و چه پلنگ و چه … باید قید آن اداره را بزند.

کارمند بی ادب بخاطر فعالیت بسیار زیاد روزانه کفش نمیپوشد و زیر پای او چیزی تعبیه شده که کمی لنگش بالاتر باشد .

شما مجاز هستید که هر سوالی که در ذهنتان است از او بپرسید اما انتظار پاسخ نداشته باشید او هر وقت که به صرفه باشد پاسخ خواهد داد .

کارمند بی ادب به شما تعارف نخواهد که بنشینید.

هنگام ملاقات با او حتما یک دستگاه کپی همراهتان باشد او علاقه زیادی به پوشه و گیره و کپی دارد .

کارمند بی ادب را نمیتوانید پس از اتمام حتی یک دقیقه از ساعت کاری پشت میزش ببینید اما اضافه کار و پاداش جزو مسایل ناموسی وی به شمار می آید.

همه اینها که گفته شد نتیجه و دستپخت یک دولت بی ادب است فقط دولت بی ادب میتواند یک کارمند بی ادب تربیت کند همانطور که یک دولت با ادب نیز نمیتواند کارمند با ادب تربیت کند.

متن بالا در خصوص کارمندان بی ادب کشور موریتانی میباشد و هر گونه استفاده غیر برای کشورهای دیگر ممنوع بوده و پیگرد قانونی و غیر قانونی دارد.

قشر زحمت کش کارمند با ادب همیشه قابل احترام بوده و حسابشان جداست

سجاد علیپور


شماره خبر 23307 - ۱۳۹۷/۰۲/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com