بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۳:۰۴

فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان خبر داد:

وضعیت استان گیلان در حوزه امنیتی مطلوب است/ گیلان جز ده استان برتر در حوزه امنیت است

سردار اسحاقی قبل از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار

سردار اسحاقی قبل از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار بیان داشت: حس مسئولیت خبرنگار که حاکی از تلاش درجهت رفع نواقص و اشکالات موجود در جامعه که امری پسندیده است باید در مسئولبن نیز نمود پیدا کند. اختصاصی خبر راست/ فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره […]

سردار اسحاقی قبل از ظهر امروز در نشست خبری به مناسبت گرامیداشت روز خبرنگار بیان داشت: حس مسئولیت خبرنگار که حاکی از تلاش درجهت رفع نواقص و اشکالات موجود در جامعه که امری پسندیده است باید در مسئولبن نیز نمود پیدا کند.

اختصاصی خبر راست/ فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عرصه رسانه گفت: عرصه خبر رسانی عرصه سختی است .

وی افزود: استقلال امنیت و آسایش امروز ما مدیون خون شهدا به خصوص شهدای عرصه رسانه است. و ما هر روز نیازمند فداکاری های افرادی هستیم که به اختیار در مسیر فداکاری در راستای حفظ کیان و آرمانهای ایران اسلامی قرار گرفته اند.

سردار اسحاقی با تاکید بر خلق الساعه بودن اکثر ماموریتهای نیروی انتظامی تصریح کرد: در حوزه انتظامی با توجه به معذورات قانونی در برخی موارد مجاز به اطلاع رسانی مسائل نیستیم.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه تجلیل ازخبرنگاران روز جشن است و به ارائه عملکرد نخواهیم پرداخت گفت: جلسه بیان عملکرد و پرسش و پاسخ به زمان بعدی موکول خواهد شد.

وی وضعیت استان گیلان در حوزه امنیتی مطلوب ارزیابی کرد و گفت: گیلان جز ده استان برتر در حوزه امنیت و وقوع جرائم است. و این امر قطعا با مشارکت مردم فرهنگی و مقید به قانون گیلان میسر شد.

اسحاقی با تاکید بر نقش مردم در تامین امنیت گفت: تولید و حفظ و نگهداری امنیت گیلان در سایه سار نقش آفرینی مردم گیلان بویژه خبرنگاران تحقق یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی گیلان پلیس را ناظم ایجاد امنیت در جامعه دانست و اظهار داشت: ما بر این باوریم که همه اقشار جامعه هم در تولید و هم در حفظ امنیت جامعه نقش دارند .

او ضمن قدردانی از تلاش مرداد تا مرداد خبرنگاران خاطرنشان کرد: احساس امنیت و خوشبختی یک بعد از نیاز اساسی جامعه است.

وی افزود: در شرایط بحرانی اگر رفتار عاقلانه و مسئولانه عرصه اطلاع رسانی نباشد، هر دم باید با چالشی جدید مواجه شد.


شماره خبر 28667 - ۱۳۹۷/۰۵/۱۶

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com