بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۱۲:۳۰

به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان

مجمع سلامت شهرستان رودسر تشکیل شد

مجمع سلامت شهرستان رودسر

اولین نشست مجمع سلامت شهرستان رودسر به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با محوریت افزایش مشارکت اجتماعی در حوزه سلامت، در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، برگزار شد. به گزارش خبر راست، به منظور اجتماعی سازی مقوله سلامت و در راستای ارتقای همه جانبه سلامت در استان گیلان، اولین نشست مجمع سلامت شهرستان رودسر، پیش […]

اولین نشست مجمع سلامت شهرستان رودسر به همت دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با محوریت افزایش مشارکت اجتماعی در حوزه سلامت، در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان، برگزار شد.

به گزارش خبر راست، به منظور اجتماعی سازی مقوله سلامت و در راستای ارتقای همه جانبه سلامت در استان گیلان، اولین نشست مجمع سلامت شهرستان رودسر، پیش از ظهر امروز – چهارشنبه با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و جمعی از مسوولان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

دکتر علی داودی- معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر و تشکر از استقبال مسوولان شهرستان رودسر از برگزاری اولین نشست مجمع سلامت این شهرستان، گفت: دولت تدبیر و امید در سال ۹۳ با اجرایی کردن طرح تحول نظام سلامت، گامی بسیار مهم و اساسی در حوزه درمان برداشت و اجرایی شدن این طرح بسیاری از آلام اقشار مختلف مردم در حوزه های درمانی را مرتفع ساخت.

دکتر داودی، خاطر نشان کرد: اجرای طرح تحول نظام سلامت و توجه به مقوله سلامت، هدیه مقام معظم رهبری به مردم کشور بود که در دولت تدبیر و امید به فعلیت درآمد، وی ادامه داد: همان گونه که طرح تحول سلامت توانسته بسیاری از مشکلات درمانی مردم جامعه را رفع کند، پرداختن به مقوله اجتماعی سلامت نیز می تواند، معضلات حوزه اجتماعی سلامت را مرتفع نماید.

وی در ادامه در خصوص احداث بیمارستانی در رودسر با ۱۱۲ تخت خبر داد.

دکتر صنعت کار- مدیر شبکه بهداشت رودسر نیز ضمن خیر مقدم از حضور مسوولان از توسعه مشارکت های اجتماعی که در خصوص تشکیل مجمع سلامت شهرستان انجام شده خبر داد و به افتتاح اولین کانون سلامت محله، در مرکز بهداشت رودسر اشاره کرد.

حجت الاسلام روحانی – امام جمعه رودسر با اشاره به اهمیت سلامتی در جامعه، گفت: در دولت تدبیر و امید گام های مهمی برای ارتقای سلامت مردم برداشته شده است که می تواند الگوی خوبی برای سایر کشورها باشد.

وارسته بهدانی – فرماندار رودسر نیز با اشاره به این که در جوامع بشری عنصر سلامت کلیدی ترین مولفه است، بیان کرد: اگر بخواهیم امید به زندگی را افزایش دهیم باید در حوزه سلامت بیشتر کار کنیم و یکی از این رویکردها در طرح جامع سلامت، اجتماعی شدن آن است که این مهم به عنوان امتیاز ویژه دولت و نظام محسوب می شود و انتظار از همه دستگاه ها این است که این مهم را برای مردم توضیح داده و از خیرین نیز تقاضا می شود که در حوزه سلامت ورود کنند و برای ارتقای سلامت مردم، هزینه نمایند./ب


شماره خبر 29408 - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com