خبر راست/ از هفته ششم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور دو تیم سپیدرود رشت و صنعت نفت آبادان عصر امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در ورزشگاه سردار جنگل رشت به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب تیم سپیدرود رشت:

ایمان صادقی، میلاد شیخ سلیمانی، میثم تهیدست، امین جوادی مقدم، میلاد قربانزاده، علی عزتی(از دقیقه ۵۹ یعقوب کریمی و از دقیقه ۸۶ حسین کعبی)، محمدرضا مهدوی، حسین ابراهیمی، پویا نزهتی، مهرداد بایرامی، امین منوچهری.

سرمربیگری تیم سپیدرود رشت را علی کریمی بر عهده داشت.

ترکیب تیم صنعت نفت آبادان:

شهاب گردان(از دقیقه ۳۹ محمد دریس)، عقیل کعبی، وفا هخامنش، سیروان قربانی، حسین ساکی، طالب ریکانی(از دقیقه ۸۳ کارلوس سوارز)، اکبر ایمانی، مصطفی احمدی، بهنام برزای(از دقیقه ۶۰ بواریتو دوس رایس)، میلاد جهانی و کرار جاسم.

سرمربیگری تیم صنعت نفت آبادان را پایولو سرجیو بر عهده داشت.

کارت زرد و قرمز:

کارت زرد: وفا هخامنش دقیقه ۱۸، سیروان قربانی دقیقه ۵۸ و ۸۶(صنعت نفت آبادان) میلاد شیخ سلیمانی دقیقه ۸۹(سپیدرود رشت)

کارت قرمز: سیروان باقری دقیقه ۸۶(صنعت نفت آبادان)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم سپیدرود حملات زیادی را با استفاده از عمق دفاع تیم صنعت نفت آبادان انجام داد و در سوی دیگر تیم صنعت نفت با استفاده از ضد حملات چندین موقعیت را ایجاد کرد اما این حملات بی‌نتیجه بود تا بازی در نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم سپیدرود رشت با استفاده از جناحین و ارسال های مستقیم چندین حمله را بر روی دروازه تیم صنعن نفت آبادان طراحی کرد و در سوی دیگر تیم صنعت نفت آبادان قصد استفاده از ضدحملات را داشت اما حملات دو تیم بی‌ثمر بود تا بازی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغاز علی کریمی به همراه کادر فنی سپیدرود به سوی نیمکت تیم صنعت نفت آبادان رفتند.

داور در نیمه نخست بازی شش دقیقه و در نیمه دوم بازی پنج دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.