بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۰:۳۷

خواهران منصوریان: الهام چرخنده گفت چادر سرتان کنید، به شما خانه و ماشین می‌دهم

خواهران منصوریان: الهام چرخنده گفت چادر سرتان کنید، به شما خانه و ماشین می‌دهم

خواهران منصوریان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی وی پلاس گفتند که الهام چرخنده مجری معروف تلویزیون به آنها پیشنهاد داده که اگر چادر سرتان کنید به جایش پول، خانه و ماشین به شما می دهم. به گزارش خبر راست، خواهران منصوریان اعلام کردند الهام چرخنده پیشنهادی عجیب به آن‌ها داده است. خواهران منصوریان در مصاحبه […]

خواهران منصوریان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی وی پلاس گفتند که الهام چرخنده مجری معروف تلویزیون به آنها پیشنهاد داده که اگر چادر سرتان کنید به جایش پول، خانه و ماشین به شما می دهم.

به گزارش خبر راست، خواهران منصوریان اعلام کردند الهام چرخنده پیشنهادی عجیب به آن‌ها داده است. خواهران منصوریان در مصاحبه با شبکه تلویزیونی تی وی پلاس گفتند که الهام چرخنده مجری معروف تلویزیون به آنها پیشنهاد داده که اگر چادر سرتان کنید به جایش پول، خانه و ماشین به شما می دهم.

شهربانو منصوریان همچنین در ادامه مصاحبه گفت: «از پنج سالگی در خانه مردم کار می کردم و چون قدم به سینک ظرفشویی نمی رسید چهارپایه می گذاشتم زیر پایم تا قدم برای شستن ظرف برسد. با کار کردن در خانه مردم پول باشگاه رفتن مان را در می آوردیم.»

او همچینین درباره درگیری اش با شهردار سمیرم گفت: شهردار سمیرم را کتک زدم چون شش ماه سرکارم گذاشت.


شماره خبر 30662 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com