بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۱:۴۴

گرمای گاز در سه روستای ییلاقی املش

گرمای گاز در سه روستای ییلاقی املش

همزمان با هفته دولت ۹۷، طرح گازرسانی به سه روستای ملکوت، مربو و لرود شهرستان املش با حضور اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار املش و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد. به گزارش خبر راست، در این مراسم دکتر عباسی با تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت […]

همزمان با هفته دولت ۹۷، طرح گازرسانی به سه روستای ملکوت، مربو و لرود شهرستان املش با حضور اسدالله عباسی نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی، فرماندار املش و مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش خبر راست، در این مراسم دکتر عباسی با تشکر از زحمات مدیریت و کارکنان شرکت گاز بجهت گازرسانی به مناطق صعب العبور و کوهستانی شهرستان گفت: با تلاش شرکت گاز، این انرژی پاک از هزاران کیلومتر دورتر به مناطق ییلاقی املش رسیده و این مهم مانند یک رویا بود که تحقق یافته است.

همچنین در این مراسم علیرضا میرباقری رئیس بهره برداری شهرستان های استان گفت: با افتتاح این روستا تعداد روستاهای گازدار شهرستان املش به ۹۰ روستا رسیده و درصد برخورداری روستائیان این شهرستان از نعمت گاز طبیعی به ۸۶٫۸ درصد افزایش یافته است.

وی اظهار داشت: برای گازرسانی به این سه روستا بیش از ۱۶ کیلومتر شبکه گذاری انجام شده و بالغ بر ۲۲٫۴ میلیارد ریال هزینه شده است.

میرباقری با بیان اینکه در املش ۹ هزار و ۲۸۷ خانوار در مناطق روستایی زندگی می کنند گفت: به برکت پیروزی شکوهمند انقلاب ملت ایران، از این تعداد خانوار، بالغ بر ۸ هزار و ۶۰ خانوار از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.


شماره خبر 30686 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com