بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۳

واکنش امیرمهدی ژوله به حمله جوان به افشاگری‌اش درباره تلویزیون

واکنش امیرمهدی ژوله به حمله جوان به افشاگری‌اش درباره تلویزیون

امیرمهدی ژوله از گزارش روزنامه کیهان درباره پست‌های اینستاگرامی‌اش انتقاد کرده و تاکید کرد که اصلا اعتراضی به حجاب و مخالفتی با محجبه بودن بازیگران نداشته است. به گزارش خبر راست، امیرمهدی ژوله با انتشار گزارش انتقادی روزنامه جوان از پست های اخیر او درباره سانسور تلویزیون در اینستاگرام نوشت: «به رعایت حجاب اعتراض کردم؟ […]

امیرمهدی ژوله از گزارش روزنامه کیهان درباره پست‌های اینستاگرامی‌اش انتقاد کرده و تاکید کرد که اصلا اعتراضی به حجاب و مخالفتی با محجبه بودن بازیگران نداشته است.
به گزارش خبر راست، امیرمهدی ژوله با انتشار گزارش انتقادی روزنامه جوان از پست های اخیر او درباره سانسور تلویزیون در اینستاگرام نوشت: «به رعایت حجاب اعتراض کردم؟ من گفتم چرا بازیگران باید حجاب داشته باشن؟»
واکنش امیرمهدی ژوله به حمله جوان به افشاگری‌اش درباره تلویزیون/ عکس
او همچنین ضمن توضیح درباره پست هایی که اخیرا منتشر کرده است، از صحیح نخواندن مطالبش و برچسب زنی انتقاد کرد و آن را مصداق بارز سانسور دانست. ژوله همچنین با تاکید بر اینکه تلویزیون خانه اوست و در موفقیتش نقش داشته توضیح داد که در موفقیت و جلب مخاطب این رسانه نقش داشته و حق دارد که از فشارهای بیرونی وارده به این سازمان انتقاد کند.
واکنش امیرمهدی ژوله به حمله جوان به افشاگری‌اش درباره تلویزیون/ عکس
روزنامه جوان در این گزارش ضمن انتقاد از ژوله، بیان کرده است که نمایش ندادن حجم زنان نشان عفاف است نه سانسور.
خبرانلاین

شماره خبر 30695 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com