بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۵/۱۷ - ۲۰:۰۲

تبریک مدیر منطقه چهار به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبر راست، مقارن با فرا رسیدن هفدهم مردادماه و سالروز شهادت خبرنگار شهید «محمود صارمی» و روز خبرنگار، جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت طی پیامی این مناسبت را به همه دست‌اندرکاران این عرصه تبریک گفتند. متن پیام ایشان بدین شرح است: « بسم‌الله الرحمن الرحیم » ن والقلم و […]

به گزارش خبر راست، مقارن با فرا رسیدن هفدهم مردادماه و سالروز شهادت خبرنگار شهید «محمود صارمی» و روز خبرنگار، جناب آقای مهندس امیرلو مدیر محترم منطقه چهار شهرداری رشت طی پیامی این مناسبت را به همه دست‌اندرکاران این عرصه تبریک گفتند.

متن پیام ایشان بدین شرح است:

« بسم‌الله الرحمن الرحیم »

ن والقلم و ما یسطرون

سوگند به قلم و آنچه می‌نویسد. (قلم:۱)

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گران‌بها است؛ برای پاسداشت مقام شامخ تمامی انسان‌های فرهیخته که در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه جان خود را تقدیم انقلاب کردند. خبرنگاران به‌راستی تجسم امانت، مسئولیت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌اند. خبرنگاران وجدان بیدار جهان و تصویرگر زمان خویش هستند؛ زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می‌کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه‌ای، مرهون تلاش‌های شبانه‌روزی آن‌هاست. بی‌تردید کارکرد رسانه‌های محلی در ارائه تصویری از مشکلات موجود منطقه و نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی بی‌بدیل و غیرقابل‌انکار است.

این‌جانب مفتخرم به نمایندگی از همکارانم در منطقه چهار شهرداری رشت فرا رسیدن مناسبت را به محضر یکایک زحمتکشان این عرصه تبریک و شادباش عرض نمایم.

پایداری، سلامتی و مزید سرافرازی و شادکامی همگان را در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر (عج) از درگاه پروردگار مسئلت می‌نمایم.

آرش امیرلو

مدیر منطقه چهار

۹۷/۰۵/۱۷


شماره خبر 30713 - ۱۳۹۷/۰۵/۱۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com