بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۱ - ۱۳:۵۷

رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت

اهمیت ترویج فرهنگ والای نماز در جامعه

رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت

روز شنبه ۱۰ شهریور حجت الاسلام و المسلمین مجیدی رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت و حسین اکبر مدیرعامل گاز گیلان با حجت الاسلام و المسلمین حجازی رییس ستاد اقامه نماز استان گیلان دیدار کردند. به گزارش خبر راست، در این دیدار رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با بیان گوشه ای از اقدامات صورت […]

روز شنبه ۱۰ شهریور حجت الاسلام و المسلمین مجیدی رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت و حسین اکبر مدیرعامل گاز گیلان با حجت الاسلام و المسلمین حجازی رییس ستاد اقامه نماز استان گیلان دیدار کردند.

به گزارش خبر راست، در این دیدار رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با بیان گوشه ای از اقدامات صورت گرفته در وزارت نفت در زمینه ترویج فرهنگ والای نماز بر اهمیت فراگیر شدن این واجب الهی نه تنها در سطح ادارات بلکه کل جامعه تاکید نمود.

وی بر رفتار شایسته ائمه جماعات برای جذب مردم به سمت مساجد تاکید کرد و گفت: این مسئله بسیار مهم است که امام جماعت کمی قبل و بعد از نماز در مسجد و نمازخانه حضور داشته باشد و با مردم به گفتگو بپردازد و مشکلات دینی ایشان را برطرف نماید.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین حجازی رییس ستاد اقامه نماز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت به بیان شرح مختصری از وضعیت اجرای مصوبات شورای اقامه نماز در سطح استان پرداخت.

وی وضعیت برپایی نماز جماعت در ادارات کل استان را مطلوب ارزیابی کرد و اظهار داشت: خوشبختانه نماز جماعت در مرکز استان به طور منظم برگزار می گردد و مدیران کل دستگاه های اجرایی تعامل خوبی با ستاد اقامه نماز در زمینه گسترش فرهنگ والای نماز در استان دارند.

حجت الاسلام و المسلمین حجازی با تقدیر از همکاری شایسته شرکت گاز استان در جهت اشاعه فرهنگ نماز در سطح شرکت و جامعه گفت: شرکت گاز استان گیلان در سال های اخیر همواره یکی از دستگاه هایی بوده که در زمینه اقامه نماز مورد تقدیر قرار گرفته است و اقدام این شرکت در خصوص احداث نمازخانه بین راهی جهت استفاده عموم مردم بویژه مسافران یک کار خوب و خداپسندانه است.

همچنین پس از این دیدار رئیس ستاد اقامه نماز وزارت نفت با حضرت آیت الله رودباری دیدار و نماز جماعت ظهر و عصر را در مسجد صفی به امامت ایشان اقامه کردند.


شماره خبر 30822 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com