بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۱۳:۰۲

رمزگشایی از اعتراف جنجالی محسن قهرمانی/منظور کدام بازی استقلال-راه آهن بود؟

محسن قهرمانی، در یک برنامه تلویزیونی در اظهار نظر جنجالی اعلام داشت که در دیدار استقلال با راه‌آهن، عمداً گل مردود راه‌آهن را پذیرفته است. اعتراف جنجالی محسن قهرمانی

محسن قهرمانی، در یک برنامه تلویزیونی در اظهار نظر جنجالی اعلام داشت که در دیدار استقلال با راه‌آهن، عمداً گل مردود راه‌آهن را پذیرفته است. به گزارش خبر راست، این داور بازنشسته در برنامه تلویزیونی در خصوص اشتباهات دوران قضاوت خود عنوان کرد که بازیکن راه آهن در بازی استقلال-راه آهن، پس از برخورد با مدافع و […]

محسن قهرمانی، در یک برنامه تلویزیونی در اظهار نظر جنجالی اعلام داشت که در دیدار استقلال با راه‌آهن، عمداً گل مردود راه‌آهن را پذیرفته است.

به گزارش خبر راست، این داور بازنشسته در برنامه تلویزیونی در خصوص اشتباهات دوران قضاوت خود عنوان کرد که بازیکن راه آهن در بازی استقلال-راه آهن، پس از برخورد با مدافع و دروازه‌بان استقلال موفق به گلزنی شد. این صحنه با اعتراض محمودفکری(کاپیتان استقلال) همراه شد. قهرمانی در این صحنه ضمن پذیرش خطای بازیکن راه‌آهن، اعتراف کرد به علت فحاشی تماشاگران استقلال این گل مردود را قبول کرده است. هرچند که قهرمانی در ادامه اذعان داشت در آن بازی دو پنالتی برای راه‌آهن نگرفته ولی اشاره‌ای به عمدی یا غیر عمدی بودن آن نداشت و بابت این اشتباه از اکبر میثاقیان عذرخواهی کرد.

به هر حال باید، این اعتراف را یک اعتراف جنجالی قلمداد کرد و بررسی کرد که در چه دیداری این اتفاق افتاده است.استقلال و راه‌آهن مجموعا ۲۲ بار در لیگ برتر با هم روبه رو شدند  که محسن قهرمانی ۴ دیدار را قضاوت کرده است. بازی برگشت لیگ ششم، دیدار رفت لیگ نهم، دیدار برگشت لیگ دهم و دیدار برگشت لیگ یازدهم این ۴ بازی هستند و برای پیدا کردن بازی جنجالی باید شواهد موجود را بررسی کرد.

در دیدار برگشت استقلال و راه آهن در لیگ دهم، راه‌آهن در گلزنی ناکام ماند و طبیعتا این گزینه از فهرست گزینه‌ها خارج می‌شود.اما برای تعیین بازی مذکور بین ۳ بازی باقیمانده، باید به گفته های محسن قهرمانی رجوع کرد. این پیشکسوت داوری به اعتراض محمود فکری اشاره کرد و همین نکته، کلید حل معماست.محمود فکری تا لیگ ششم در استقلال حضور داشت و پس از آن از این تیم جدا شد و با این اوصاف ۲ گزینه دیگر نیز از فهرست گزینه ها خارج می شود و قطعا بازی مورد نظر محسن قهرمانی بازی برگشت دو تیم در لیگ ششم است.

این بازی در هفته بیست و دوم برگزار شد و استقلال در آن فصل در کورس قهرمانی قرار داشت و تا دقیقه ۸۰ با گل‌های پیروز قربانی و علی علیزاده از حریف پیش بود تا اینکه در دقیقه ۸۱ روی ارسال بازیکنان راه آهن، مهاجم این تیم با طالب‌لو برخورد می‌کند و نهایتا با گل به خودی فرزاد مجیدی به گل می رسد.این بازی سرانجام با برتری ۲ بر یک استقلال به پایان رسید.هرچند که اشتباه تعمدی قهرمانی تاثیری در نتیجه‌گیری استقلال در آن فصل نداشت ولی نمی توان از این اظهارنظر عجیب چشم پوشی کرد.


شماره خبر 30895 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com