بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۰:۰۴

کریمی همچنان به دنبال سیدی و شریفی

کریمی همچنان به دنبال سیدی و شریفی

 سرمربی تیم فوتبال سپیدرود همچنان خواهان جذب یوسف سیدی و مهدی شریفی است. به گزارش خبر راست، به نقل از فارس، مسئولان باشگاه سپیدرود رشت همچنان در حال مذاکره با یوسف سیدی از تراکتورسازی و مهدی شریفی از پرسپولیس است. ظاهرا برانکو با این انتقال موافقت کرده و تنها یک شرط برای این انتقال تعیین […]

 سرمربی تیم فوتبال سپیدرود همچنان خواهان جذب یوسف سیدی و مهدی شریفی است.

به گزارش خبر راست، به نقل از فارس، مسئولان باشگاه سپیدرود رشت همچنان در حال مذاکره با یوسف سیدی از تراکتورسازی و مهدی شریفی از پرسپولیس است. ظاهرا برانکو با این انتقال موافقت کرده و تنها یک شرط برای این انتقال تعیین کرده که سپیدرودی‌ها در حال بررسی این موضوع هستند.

*صبح امروز با برخی از طلبکاران و بازیکنان قدیمی باشگاه سپیدرود رشت تسویه حساب شد.

*با درخواست علی کریمی ۲۰ درصد از پیش قرارداد اعضای گروه تدارکات و گروه ماساژ تیم فوتبال سپیدرود پرداخت شد.

*بازیکنان تیم سپیدرود این روزها ۲ جلسه تمرین می‌کنند، اعضای این تیم صبح ها در سالن دانشگاه و عصرها در ورزشگاه سردار جنگل به آماده سازی می‌پردازند.

* با توجه به قرعه سپیدرود در جام حذفی و مصاف این تیم مقابل ملوان احتمال لغو اردوی سرخپوشان در تهران وجود دارد. در این صورت شاگردان کریمی روز پنجشنبه در رشت یک دیدار دوستانه برگزار خواهند کرد.

* به جز شریفی و سیدی یکی از بازیکنان تیم‌های شهرستانی مد نظر سپیدرودی‌ها قرار دارد که مسئولان این باشگاه در حال مذاکره با باشگاه این بازیکن هستند.


شماره خبر 30932 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com