بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۲ - ۲۲:۰۴

در واکنش به تذکر کتبی دستگاه قضا به مدیر مالی شهرداری رشت

تمکین به قانون در شهرداری رشت

تمکین به قانون در شهرداری رشت

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: مجموعه شهرداری رشت در تمامی مباحث باید به قانون تمکین کند. به گزارش خبر راست،  بهراد ذاکری با اشاره به تذکر کتبی دستگاه قضا پیرامون فعالیت مدیر مالی شهرداری رشت اظهار کرد: در مصاحبه های قبلی نیز به طور شفاف و صریح مواضع خود را نسبت به این موضوع […]

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: مجموعه شهرداری رشت در تمامی مباحث باید به قانون تمکین کند.

به گزارش خبر راست،  بهراد ذاکری با اشاره به تذکر کتبی دستگاه قضا پیرامون فعالیت مدیر مالی شهرداری رشت اظهار کرد: در مصاحبه های قبلی نیز به طور شفاف و صریح مواضع خود را نسبت به این موضوع اعلام کرده ام.
وی با بیان اینکه به عمل به قانون اصرار دارم افزود: بر اساس قانون استخدامی افرادی می توانند در امور مدیریتی حوزه مالی سازمانها و غیره فعالیت کنند که جزو نیروهای استخدامی باشند .
ذاکری به قرار دادی بودن مدیر مالی شهرداری رشت اشاره کرد و گفت: هفتم شهریور ماه نامه ای از سوی دستگاه قضا پیرامون فعالیت مدیر مالی شهرداری خطاب به سرپرست شهرداری رشت ارسال شده است .
عضو شوای اسلامی شهر رشت با اشاره به مدت زمانی اعلام شده از طریق دستگاه قضا به شهرداری رشت نسبت به بررسی ادامه فعالیت مدیر مالی شهرداری افزود: دستگاه قضا در این باره برای شهرداری رشت مدت زمانی ۷۲ ساعته اعلام کرده و طبق بررسی های انجام شده دایره حقوقی شهرداری رشت نیز امروز پاسخی مکتوب به این دستگاه ارائه کرده است.
ذاکری با تاکید بر اینکه با هر گونه نقض قانون باید برخورد قانونی شود بیان کرد: اعضای شورا نیز به عنوان منتخبین مردم می توانند در صورت لزوم ورود کنند.
مدیر مالی فعلی شهرداری رشت جزو نیروهای قرار دادی بوده و بر اساس قانون اجازه فعالیت در این جایگاه را نداشته و پیش از این نیز مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری گیلان به طور مکتوب این تخلف قانونی را به شورا و شهرداری رشت گوشزد کرده بود.

 


شماره خبر 30935 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com