بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۳ - ۱۰:۵۷

دستور جهانگیری درباره بریدن گوش نوجوان زباله گرد

در پی انتشار گسترده فیلمی در شبکه های اجتماعی از بریدن گوش نوجوان زباله گرد که از برخورد خشونت آمیز ماموران شهرداری منطقه ٣ تهران با خود خبر داده است،

در پی انتشار فیلمی از برخورد خشونت بار مامور شهرداری تهران با یک نوجوان زباله گرد، معاون اول رئیس جمهور دستور شناسایی و برخورد با این مامور خطاکار را صادر کرد. به گزارش خبر راست، در پی انتشار گسترده فیلمی در شبکه های اجتماعی از بریدن گوش نوجوان زباله گرد که از برخورد خشونت آمیز […]

در پی انتشار فیلمی از برخورد خشونت بار مامور شهرداری تهران با یک نوجوان زباله گرد، معاون اول رئیس جمهور دستور شناسایی و برخورد با این مامور خطاکار را صادر کرد.

به گزارش خبر راست، در پی انتشار گسترده فیلمی در شبکه های اجتماعی از بریدن گوش نوجوان زباله گرد که از برخورد خشونت آمیز ماموران شهرداری منطقه ٣ تهران با خود خبر داده است، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور از وزیر اطلاعات، فرمانده نیروی انتظامی و شهردار تهران خواست تا با فوریت و جدیت مجرم را شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی کنند.

متن کامل این دستور به شرح ذیل است:

جنابان آقایان علوی، اشتری و افشانی

خبر بریدن گوش فرزند عزیزمان بسیار دردناک و نگران کننده است. انتظار این است که موضوع با فوریت و جدیت پیگیری و فردی که این عمل خیانت آمیز را انجام داده است را شناسایی و به دستگاه قضایی معرفی نمائید.

اسحاق جهانگیری

معاون اول رییس جمهور


شماره خبر 30961 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۳

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com