بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۰:۴۷

دکتر بابایی در واکنش به چالش دستاورد شهر خلاق خوراک

هزینه ۸ میلیاردی را میتوان به ۱ میلیارد کاهش داد ،شهر خلاق خوراک بر اساس منویات شخصی اداره میشود

دکتر بابایی در واکنش به چالش دستاورد شهر خلاق خوراک

اختصاصی خبر راست/ رئیس مرکز خلاقیت و نوآوری شورای اسلامی شهرستان رشت در واکنش به چالش دستاورد شهر خلاق خوراک در راستای چند سوال که توسط دکتر ذاکری عضو شورای شهر رشت مطرح شده و در یک فراخوان عمومی توسط فعالین رسانه ای از مسئولین امر پرسیده شده، گزارشی مبسوط به شرح ذیل ارائه داشت. دکتر […]

اختصاصی خبر راست/ رئیس مرکز خلاقیت و نوآوری شورای اسلامی شهرستان رشت در واکنش به چالش دستاورد شهر خلاق خوراک در راستای چند سوال که توسط دکتر ذاکری عضو شورای شهر رشت مطرح شده و در یک فراخوان عمومی توسط فعالین رسانه ای از مسئولین امر پرسیده شده، گزارشی مبسوط به شرح ذیل ارائه داشت.

دکتر روشن بابایی در راستای دستاورد شهر خلاق خوراک برای شهر رشت بیان داشت: دستاورد شهر خلاق خوراک فقط در حد شعار نبوده و این خود در گزارش های یک عضو شورا کاملا محرز است.

دکتر بابایی با تاکید بر اینکه کلیه ایمیل های یونسکو را رابط یونسکو در شهرداری دریافت می نماید تصریح کرد: شهردار این اختیار را دارد که طی یک نامه این شخص را از سمت خود برکنار و ایمیل شهرداری را جایگزین ایمیل شخصی فوکال پویئنت یا رابط یونسکو نماید.

وی در زمینه هزینه کرد هشت میلیاردی برای برگزاری همایش یونسکو در رشت خاطر نشان کرد: نیازی به این همه هزینه نیست، می توان با یک رویکرد اقتصاد مقاومتی هزینه را به کمتر از یک میلیارد تومان کاهش داد تا بدین ترتیب جایگاه رشت در جهان ارتقا یابد.

دکتر بابایی با اعلام مخالفت شخصی خود در خصوص هزینه کرد سرپرست شهرداری یادآور شد: عدم کارشناسی تیم شهرداری و شورای شهر سبب این ابهام شد که شهر رشت در زمینه شهر خلاق خوراک بر اساس منویات شخصی فرد اداره می شود.

عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان ثبت و حفظ همیشگی شهر رشت در صفحه یونسکو را کاری غیر شخصی خواند و تصریح کرد: ایجاد آکادمی خوراک، موزه خوراک و چندین کار جشنواره ای رشت را برای همیشه در صفحه یونسکو ثبت خواهد کرد.

وی در پایان گفت: کسانی که فساد یا رانت ایجاد می کنند، کسانی که شعار می دهند، فاکتورسازی می کنند و کارهایی را به ضرر بیت المال انجام می دهند، مشخص هستند.


شماره خبر 31031 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com