بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۷

هجوم ۶ میلیون نفر به سایت سایپا/ درخواست ثبت‎نام ۷۰۰ هزار نفر در یک ثانیه

شرکت خودروسازی سایپا از هجوم ۶ میلیون نفری به سایت فروش سایپا تا این ساعت برای خرید ۵۰ هزار پراید، تیبا و ساینا خبر داد.

شرکت خودروسازی سایپا از هجوم ۶ میلیون نفری به سایت فروش سایپا تا این ساعت برای خرید ۵۰ هزار پراید، تیبا و ساینا خبر داد. به گزارش خبر راست، شرکت خودروسازی سایپا در رابطه با فروش اینترنتی تعدادی از محصولات سایپا که از صبح امروز آغاز شده است اعلام کرد، ” از همان دقایق نخست […]

شرکت خودروسازی سایپا از هجوم ۶ میلیون نفری به سایت فروش سایپا تا این ساعت برای خرید ۵۰ هزار پراید، تیبا و ساینا خبر داد.

به گزارش خبر راست، شرکت خودروسازی سایپا در رابطه با فروش اینترنتی تعدادی از محصولات سایپا که از صبح امروز آغاز شده است اعلام کرد، ” از همان دقایق نخست آغاز فروش خودرو در این طرح تا این لحظه حدود ۶ میلیون نفر سایت را مشاهده و در آنِ واحد ۷۰۰ هزار نفر خواستار ورود به سایت برای ثبت شده‌اند که ثبت نام این میزان تقاضا اصلاً امکان پذیر نیست.

براساس اعلام شرکت سایپا، برای مدیریت ثبت نام متقاضیان، فروش به صورت مرحله‌ای شده است به نحوی که سایت هر ۱۵ دقیقه ۱۰ ثانیه باز می‌شود تا آن دسته از افرادی که در سایت حضور دارند امکان ثبت نام پیدا کنند. این روال تا تکمیل ظرفیت ادامه دارد. از مردم تقاضا می‌کنیم برای ثبت نام صبر داشته و به سایت هجوم نیاورند.”

شرکت خودروسازی سایپا در این مرحله ۵۰ هزار خودرو شامل محصولات خانواده سایپا ۱۳۱، ۱۳۲، ۱۵۱ به همراه تیبا، ساینا و وانت نیسان را پیش فروش می کند.


شماره خبر 31072 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com