بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۵/۲۵ - ۲۲:۱۶

پیام تسلیت شهردار منطقه ۱ رشت به مناسبت درگذشت جانسوز پدر گرامی دکتر سالاری استاندار محترم گیلان

پیام تسلیت شهردار منطقه ۱ رشت به مناسبت درگذشت جانسوز پدر گرامی دکتر سالاری استاندار محترم گیلان

به گزارش خبر راست، مهندس ناصر عطایی شهردار منطقه ۱ رشت، با انتشار پیامی درگذشت جانسوز پدر گرامی دکتر سالاری استاندار محترم گیلان را تسلیت گفت. بسمه تعالی جناب آقای دکتر سالاری باسلام و تحیات الهی خبر درگذشت ابوی بزرگوارتان موجب تأثر و تألم گردید . بی شک غم از دست دادن پدر ، جانکاه […]

به گزارش خبر راست، مهندس ناصر عطایی شهردار منطقه ۱ رشت، با انتشار پیامی درگذشت جانسوز پدر گرامی دکتر سالاری استاندار محترم گیلان را تسلیت گفت.

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر سالاری

باسلام و تحیات الهی

خبر درگذشت ابوی بزرگوارتان موجب تأثر و تألم گردید . بی شک غم از دست دادن پدر ، جانکاه و دشوار است . لکن در سایه توکل و تمسک به خدای منان و لطف و کرم و هدیه صبوری او و تأمل در گلواژه آسمانی « انا لله و انا الیه راجعون » سکینه و آرامشی برای دلهای داغدار و بی قرار فراهم خواهد شد .

اینجانب از طرف خود و پرسنل خدوم شهرداری منطقه ۱ رشت این مصیبت وارده را به جنابعالی و آن بیت شریف تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت احدیت برای شما و بازماندگان آن مرحوم طول عمر و صبر جمیل و برای آن فقید سعید ، رحمت و مغفرت الهی و حشر با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مسئلت می نمایم .

ناصر عطایی خدمتگزار مردم منطقه ۱ رشت


شماره خبر 31099 - ۱۳۹۷/۰۵/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com