بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۷

در مجتمع کاسپین بندر انزلی

برگزاری آموزش پیشگیری از غرق شدگی در سواحل گیلان تا پایان شهریور

صبح امروز ارائه آموزش همگانی پایه پیشگیری از غرق شدگی و CPR در مجتمع کاسپین بندر انزلی برگزار شد.

صبح امروز ارائه آموزش همگانی پایه پیشگیری از غرق شدگی و CPR در مجتمع کاسپین بندر انزلی برگزار شد. اختصاصی خبر راست/ در حاشیه این مانور ، فرهاد دوست پرست کارشناس امداد و نجات درگفت و گو با خبر. راست هدف از برگزاری این دوره آموزشی را یادگیری عموم مردم از مراحل پایه ای CPR […]

صبح امروز ارائه آموزش همگانی پایه پیشگیری از غرق شدگی و CPR در مجتمع کاسپین بندر انزلی برگزار شد.

اختصاصی خبر راست/ در حاشیه این مانور ، فرهاد دوست پرست کارشناس امداد و نجات درگفت و گو با خبر. راست هدف از برگزاری این دوره آموزشی را یادگیری عموم مردم از مراحل پایه ای CPR و پیشگیری از غرق شدگی عنوان کرد و گفت: شعار ما تربیت یک امدادگر در هر خانواده است.

وی افزود: با توجه به اینکه در هر شهرستانی تنها یک الی دو اورژانس بیشتر وجود ندارد، شایسته است تا عموم مردم از آموزشهای فوق بهره مند تا امادگی لازم در مواقع بحرانهای ناشی از غرق شدگی را داشته باشند.

دوست پرست خاطرنشان کرد: از ۱۵ مرداد تا پایان شهریور ماه سالجاری پنجشنبه هر هفته توسط بهورزهاو کارشناسان واحد بیماریهای شبکه بهداشت استان آموزش چهره به چهره پیشگیری از غرق شدگی و نحوه برخورد با جریانهای شکافنده دریاو… برگزار می شود. در اینخصوص نیز تاکنون ۲۴۰۰ نفر آموزش دیده اند.


شماره خبر 31212 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com