بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۶

روزنامه کیهان به نماینده زن مجلس بخاطر انتقادهایش از وضعیت کشور:

اگر موشک‌ها نبودند تو را به عنوان برده به شیوخ عیاش عرب می‌فروختند!

روزنامه کیهان به نماینده زن مجلس بخاطر انتقادهایش از وضعیت کشور:

کیهان از انتقادهای دو نماینده اصلاح طلب مجلس از وضعیت کشور و مشکلات مردم، به شدت آشفته شده و انتقادهای تند و توهین‎آمیزی نسبت به آنها مطرح کرده است! به گزارش خبر راست، به نقل از آفتاب ،پروانه سلحشوری نماینده اصلاح‌طلب مجلس که اخیرا در اظهاراتی از وضعیت کشور انتقاد کرده بود، مورد حمله و توهین روزنامه […]

کیهان از انتقادهای دو نماینده اصلاح طلب مجلس از وضعیت کشور و مشکلات مردم، به شدت آشفته شده و انتقادهای تند و توهین‎آمیزی نسبت به آنها مطرح کرده است!

به گزارش خبر راست، به نقل از آفتاب ،پروانه سلحشوری نماینده اصلاح‌طلب مجلس که اخیرا در اظهاراتی از وضعیت کشور انتقاد کرده بود، مورد حمله و توهین روزنامه کیهان قرار گرفت. کیهان همچنین به حیدری دیگر نماینده اصلاح طلب مجلس حمله کرده که چرا از وضعیت کشور انتقاد و از مشکلات مردم گفته است!
 کیهان که از انتقادهای این نمایندگان مجلس از وضعیت کشور و مشکلات مردم، به شدت آشفته شده است، در ستون گفت و شنید خود نوشت: گفت: دوتن از وکیل‌الدوله‌های فراکسیون امید در نطق‌های پیش از دستور مجلس به بهانه مشکلات اقتصادی، هر لجنی که از دهانشان بیرون آمده بود را به چهره نظام و رزمندگان اسلام پاشیده‌اند!
گفتم: حالا که دیگر خواجه حافظ هم می‌داند مشکلات اقتصادی نتیجه عملکرد خود این وکیل‌الدوله‌ها و دولت تحت حمایت آنها بوده است! باید خودشان را لجن‌مال کنند!
گفت: به نظارت استصوابی و صنایع موشکی و مقاومت در مقابل زورگویی آمریکا و… نیز به شدت حمله کرده‌اند!
گفتم: با این که نظارت استصوابی بود، بعضی از این اجق وجق‌ها وارد مجلس شدند، حالا ببین اگر نبود چی می شد؟! و اگر فداکاری رزمندگان و صنایع موشکی کشورمان هم نبود که این آقا و خانم نماینده الان باید پوتین تروریست‌های داعش را واکس می‌زدند و به عنوان برده به شیوخ عیاش آل سعود فروخته می‌شدند!
گفت: مگر حرف‌های این دو نفر دقیقا همان مزخرفاتی نیست که اسرائیل و آمریکا و آل سعود علیه ایران اسلامی بر زبان دارند؟!
گفتم: چه عرض کنم؟! یارو‌ وارد یک نمایشگاه نقاشی شده بود، جلوی یک تابلو ایستاد و به مدیر نمایشگاه گفت؛ خجالت نمی‌کشید این تابلوی مزخرف را به نمایش گذاشته‌اید؟ مدیر گفت؛ تابلو نیست آیینه است!

شماره خبر 31240 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com