بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۵ - ۱۲:۱۵

استقلال براى اعتراض به راى سوپر جام دست به کار شد

پس از اعلام رای کمیته استیناف به سود پرسپولیس، استقلالی‌ها برای اعتراض به راى سوپر جام دست به کار شدند.

پس از اعلام رای کمیته استیناف به سود پرسپولیس، استقلالی‌ها برای اعتراض به راى سوپر جام دست به کار شدند. به گزارش خبر راست، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اعلام راى سوپر جام از سوى کمیته استیناف و بازنده شدن تیم فوتبال استقلال در این دیدار و رسیدن پرسپولیس به قهرمانى، قرار […]

پس از اعلام رای کمیته استیناف به سود پرسپولیس، استقلالی‌ها برای اعتراض به راى سوپر جام دست به کار شدند.

به گزارش خبر راست، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پس از اعلام راى سوپر جام از سوى کمیته استیناف و بازنده شدن تیم فوتبال استقلال در این دیدار و رسیدن پرسپولیس به قهرمانى، قرار است مدیران باشگاه استقلال امروز شکایت خود را به طور رسمى به دادگاه عالى ورزش ارائه دهند.

یکى از نمایندگان باشگاه استقلال که در خارج از کشور به سر مى‌برد مامور انجام این کار شده و استقلالی‌ها به طور رسمى شکایتى را درباره راى سوپر جام به CAS ارائه خواهند داد.

تامین منابع مالى بردى تسویه بدهى طلبکاران

مدیران باشگاه استقلال پس از حل و فصل تعداد زیادى از پرونده هاى بدهى طلبکاران در حال حاضر به دنبال تامین منابع مالى هستند تا بدین ترتیب بتوانند از روز شنبه هفته آتى دوباره با دعوا از طلبکاران بدهى هاى آنها را تسویه کنند.

اولین چک انتقال تبریزى امروز پاس مى شود

مدیران باشگاه استقلال با تامین پول از سوى حامى مالى امروز اولین چک تبریزى را پاس مى کنند و باشگاه استقلال بدهى خود را به ذوبى ها پرداخت مى کند.

چک انتقال تبریزى که از سوى استقلالى ها به باشگاه ذوب آهن داده شده بود از تاریخ ٣١ مرداد ماه پاس نشده و طبق قولى که آبى پوشان داده بودند این چک باید امروز پاس شود.


شماره خبر 31266 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com