۱ دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۶ - ۲۱:۳۸

واکنش فاطمه قدیمی مدیر روابط عمومی شهرداری به چالش شهر خلاق رشت

فاطمه قدیمی دکتر ذاکری را به نوشیدن چای و خوردن کلوچه دعوت کرد و از باسن شریفی نیا گفت

واکنش فاطمه قدیمی مدیر روابط عمومی شهرداری به چالش شهر خلاق رشت

خبر راست/ در پی انتشار اخباری مبنی بر هزینه ۸ میلیاردی پذیرایی از مهمانان خارجی در رشت که قرار است در ماههای آینده برگزار شود سوالاتی توسط عضو شورای شهر دکتر ذاکری در اینستاگرام شخصی اش منتشر شد که مورد استقبال فعالان رسانه قرار گرفت و این سوالات به یک چالش تبدیل شد(اینجا بخوانید) چندی […]

خبر راست/ در پی انتشار اخباری مبنی بر هزینه ۸ میلیاردی پذیرایی از مهمانان خارجی در رشت که قرار است در ماههای آینده برگزار شود سوالاتی توسط عضو شورای شهر دکتر ذاکری در اینستاگرام شخصی اش منتشر شد که مورد استقبال فعالان رسانه قرار گرفت و این سوالات به یک چالش تبدیل شد(اینجا بخوانید)

چندی پیش دکتر بابایی رئیس مرکز خلاقیت و نوآوری شورای اسلامی شهرستان رشت در گفت و گو با خبر راست به این چالش پاسخ داد (اینجا بخوانید)

در همین راستا فاطمه قدیمی حرفه مدیر برنامه‌های یونسکو در شهر خلاق رشت با ارسال چند کامنت به سوالات مطرح شده توسط بهراد ذاکری پاسخ گفت. که متن این پاسخ به شرح ذیل است:

 

در همین راستا فاطمه قدیمی حرفه مدیر برنامه‌های یونسکو در شهر خلاق رشت با ارسال چند کامنت به سوالات مطرح شده توسط بهراد ذاکری پاسخ گفت. که متن این پاسخ به شرح ذیل است:

سلام و وقت به خیر. این‌که بعد چند روز می‌نویسم اولاً به خاطر بستری شدن و حال بدی بود که در اثر فشار کاری که وظیفه من تأمین اسپانسر نبود، تحمیل شد و دوما منتظر بودم که حداقل بدانم که در قالب یک عضو شورا از یک کارمند شهرداری سؤال پرسیده‌اید یا از مدیر برنامه‌های یونسکو در شهر خلاق رشت یا به‌عنوان یک شهروند از یک شهروند در یک پیج اینستاگرامی.

حق‌دارید دکتر ذاکری که بپرسید و من انتظار داشتم که بعد ورود چندماهه به شورا و سابقه آشنایی حداقل ده‌ساله، نه در پیج شخصی شما که در مواردی این‌چنینی به گفتگو بنشینیم.

۱. به‌عنوان عضو جوان و متخصص شورا سری به واحد ما بزنید.

۲. از من و سایر همکارانم در کمیسیون تخصصی مرتبط دعوت به گفتگو کنید.

۳. با نامه‌ای خطاب به سرپرست شهرداری سؤالات خود را مطرح کنید.

۴. در صحن علنی شورا نه بین تعطیلات ده روزه به‌صورت علنی گفتگو کنیم.

۵. یک عصر تابستان به دعوت من یا شما یا یک دوست سوم چایی شهر خلاق مهمان من.

۶. لیست هزینه‌های و اقدامات انجام‌شده در مورد ۴ سال فعالیت شهر خلاق و ۴ سال فعالیت سایر واحدهای شهرداری در این خصوص و سایر موارد موظفه دیگر را آسیب‌شناسی کنیم و در آخر ببینیم کدام طرح، لایحه، پیشنهاد غیر تهمت و افترای شخصی به این جانباز شهر خلاق رسید و مورداستفاده بهینه قرار نگرفت از همین‌جا اعلام می‌کنم که بی‌صبرانه و بدون حب و بغض مجموعه فعالان واقعی شهر خلاق خوراک‌شناسی نه آنها که پروژه‌های میلیونی و نیت سوءشان که قطعاً اسامی آنها فعلاً نزد من به‌عنوان یک مسئول اجتماعی محفوظ است و هر زمان که بخواهید به طبیب داده خواهد شد قرار خواهد گرفت.

در فیلم شیدا یک دیالوگ معروف وجود دارد جایی که شریفی‌نیا به پارسا پیروز فر می‌گوید حیف که ترکش تو جایی خورده است که مرتب راجع به آن احساس دردت را میگویی و همه قربان صدقه می‌روند و ترکش من جایی، جسارتاً باسن شریفی‌نیا زخمی شده بود و چشم پارسا پیروز فر، ترکش من جایی که حتی اگر بگویم کسی قربان صدقه‌اش نمی‌رود.

چای و کلوچه شهر خلاق در روزهای شنبه ۱۷، یک‌شنبه ۱۸ و دوشنبه ۱۹ شهریور هرجایی که شما و سایر بزرگواران بگویید. چون سه‌شنبه صبح کرسی طب سنتی یونسکو با دکتر ولایتی قرار جلسه در تهران داریم که از شما دعوت می‌کنم به‌اتفاق شما و سایر بزرگواران علاقه‌مند حضور پیدا کنیم. سایر جلسات هماهنگ شده هم به اطلاع شما و سایر بزرگواران و علاقه‌مندان و دلسوزان واقعی خواهد رسید. شکر به آنچه میسر ساخت.


شماره خبر 31308 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۶

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com