بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۷ - ۱۱:۳۸

تقابل استاد و شاگرد در مستطیل سبز

شاگرد بازی را از استاد برد

هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان تیم سپیدرود با سرمربی گری رضا نیک نظر در حالی در ورزشگاه سردارجنگل به مصاف نصر رشت رفت

اختصاصی خبر راست/ هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان تیم سپیدرود با سرمربی گری رضا نیک نظر در حالی در ورزشگاه سردارجنگل به مصاف نصر رشت رفت که احمد پور استاد خود را به عنوان سرمربی این تیم پیش روی خود داشت . استاد که یک بازی کاملا دفاعی را در دستور کار […]

اختصاصی خبر راست/ هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر فوتبال جوانان گیلان تیم سپیدرود با سرمربی گری رضا نیک نظر در حالی در ورزشگاه سردارجنگل به مصاف نصر رشت رفت که احمد پور استاد خود را به عنوان سرمربی این تیم پیش روی خود داشت .

استاد که یک بازی کاملا دفاعی را در دستور کار خودداشت با تک گل پورطالمی مدافع پیش تاخته سپیدرود درمقابل اندیشه های شاگرد خود تن به شکست داد وهرسه امتیاز بازی را به حریف تقدیم کرد.

اما در ادامه این رقابتها کیانمهر رشت ۴بر۲ ازسد سرخ پوشان این شهر گذشت ،شهرداری تولم شهر ۲بر۱ بازی را به ملوان جوان رشت واگذار کرد ، شهرآورد بنادر ودریانوردی وشهدای نویر بندرانزلی هم ۴بر۱ به نفع بنادر به پایان رسید ،شهرداری ماسال با ۳ گل شهرداری فومن راشکست داد وشهرداری لاهیجان ۳بر۲ شهرداری رشت رابرد.

تا پایان هفته پنجم سپیدرود رشت با ۱۳ امتیاز در صدر قرارداد.


شماره خبر 31349 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com