بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۸ - ۱۲:۳۱

جان باختن فردی که در برابر شورای شهر خود سوزی کرده بود

جان باختن فردی که در برابر شورای شهر خود سوزی کرده بود

فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود؛ جان باخت. به گزارش خبر راست،  علت اقدام این فرد، پلمپ کردن مغازه اش بوده است. “این شخص در منطقه دو تهران مغازه دارد و به دلیل بدهی به شهرداری اقدام به خودسوزی کرد و امروز خبر رسید که وی فوت کرده است. وکیل فردی که هفته گذشته […]

فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود؛ جان باخت.

به گزارش خبر راست،  علت اقدام این فرد، پلمپ کردن مغازه اش بوده است. “این شخص در منطقه دو تهران مغازه دارد و به دلیل بدهی به شهرداری اقدام به خودسوزی کرد و امروز خبر رسید که وی فوت کرده است.

وکیل فردی که هفته گذشته مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود، درگذشت این فرد را تائید کرد.

فردی که هفته پیش مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود، درحالی در بیمارستان سوانح و سوختگی شهید مطهری بستری است که از صبح امروز خبرهایی ضد و نقیض درباره وضعیت او منتشر شده است. برادر این فرد، در گفتگو با ایلنا، درگذشت او را تکذیب کرد و آن را جوسازی خواند.

هلالی (وکیل فردی که هفته گذشته مقابل شهرداری تهران اقدام به خودسوزی کرده بود)، خبر درگذشت او را صبح امروز در بیمارستان مطهری تائید کرد.

شهربانو امانی، درگذشت این فرد را تائید کرده و گفت: فردی که مقابل شهرداری تهران خودسوزی کرده بود ۴ صبح امروز به دلیل ایست قلبی فوت کرد.

با این‌وجود؛ تاکنون هیچیک از اعضای شورای شهر تهران و نیز مسئولان بیمارستان شهید مطهری حاضر به پاسخگویی و تائید یا رد این خبر نشده‌اند.

هفته پیش یک مرد درحالی‌که فرزند، همسر و برادرش نیز همراه وی بودند، خودش را جلوی شهرداری تهران به آتش کشید. مجید فراهانی چند روز پیش با عیادت از او، از حال نامساعدش خبر داده و گفته بود حال مصدوم با ۶۹ درصد سوختگی عمیق خوب نیست و سوختگی به ریه او رسیده است.


شماره خبر 31433 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۸

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com