بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۱۹ - ۱۰:۲۸

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان:

جایگاه ششم گیلان در طرح تابستانه کتاب/۱۴هزار عنوان فروخته شد

گیلان در طرح تابستانه کتاب

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به فروش ۱۴ هزار و ۸۳۲ عنوان کتاب در قالب اجرای طرح تابستانه کتاب در این استان، از قرار گرفتن گیلان در جایگاه ششم کشور در این حوزه خبرداد. به گزارش خبر راست، فیروز فاضلی با اشاره به اینکه استان گیلان با فروش ۱۴ هزار و ٨٣٢ […]

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به فروش ۱۴ هزار و ۸۳۲ عنوان کتاب در قالب اجرای طرح تابستانه کتاب در این استان، از قرار گرفتن گیلان در جایگاه ششم کشور در این حوزه خبرداد.

به گزارش خبر راست، فیروز فاضلی با اشاره به اینکه استان گیلان با فروش ۱۴ هزار و ٨٣٢ عنوان کتاب به مبلغ سه میلیارد و ۵۸۲ میلیون ریال، اظهار کرد: این میزان معادل شش درصد فروش کل کشور در طرح تابستانه کتاب امسال بوده است.

وی با بیان اینکه براساس این آمار، گیلان در جایگاه ششم کشور در این زمینه قرار گرفت، افزود: کتابفروشی‌های شهر کتاب و فرازمند رشت نیز به ترتیب رتبه‌های ششم و نهم کشور را در پر فروش‌ ترین‌های این طرح از آن خود کرده‌اند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان طرح‌های حمایتی از جمله «تابستانه کتاب» را نوعی سرمایه‌گذاری فرهنگی دانست و گفت: جامعه‌ای پیشرفت می‌کند که کتاب و مطالعه در زندگی مردم آن حضور مستمر داشته باشد.

فاضلی تصریح کرد: نهمین دوره طرح‌های حمایتی از کتابفروشی‌ها با عنوان «تابستانه کتاب ٩٧» با شعار «دانش‌گستری با حمایت از تألیف ایرانی» با تخفیف ١۵ تا ٢۵ درصدی تا سقف یک میلیون ریال از ٣٠ مرداد لغایت ٨ شهریور امسال همزمان با سراسر کشور در ٢٠ کتابفروشی منتخب گیلان اجرا شد.


شماره خبر 31523 - ۱۳۹۷/۰۶/۱۹

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com