بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۲۱ - ۱۰:۳۳

افزونه جدید اینستاگرام در راه است / قابلیت تگ کردن افراد روی ویدئوها

افزونه جدید اینستاگرام در راه است / قابلیت تگ کردن افراد روی ویدئوها

اینستاگرام قصد دارد یک افزونه جدید رونمایی کند. این افزونه دسترسی های ویژه ای روی ویدیوهای کاربران ایجاد می کند. با کمک این دسترسی کاربران از امکاناتی بی نظیر بهره مند خواهند شد. به گزارش خبر راست، این افزونه دسترسی تازه ای برای کاربران ایجاد می کنند که می توانند دوستان خود را روی ویدئو […]

اینستاگرام قصد دارد یک افزونه جدید رونمایی کند. این افزونه دسترسی های ویژه ای روی ویدیوهای کاربران ایجاد می کند. با کمک این دسترسی کاربران از امکاناتی بی نظیر بهره مند خواهند شد.

به گزارش خبر راست، این افزونه دسترسی تازه ای برای کاربران ایجاد می کنند که می توانند دوستان خود را روی ویدئو تگ کنید.این قابلیت یک پله قوی تر از تگ کردن روی عکس است، چرا که برخلاف عکس ها ، که فردی که شما را تگ کرده است مشخص نیست در این افزونه شما می توانید تصویر فردی که شما را روی ویدئو تگ کرده است را  مشاهده کنید.

تفاوت دیگر این ویدئو را می توان در این موضوع دید که ویدئوها روی پروفایل فرد تگ شده نمایش داده نمی شود ، در حالی که در زمینه عکس این اتفاق رخ می داد.

این افزونه در حالت آزمایشی است و امکان دارد طی روزهای آتی روی این برنامه محبوب دیده شود ولی تا زمانی که از حالت آزمایشی خارج نشود امکان رونمایی آن برای تمام کاربران وجود دارد. هم اکنون تعداد بسیار کمی از کاربران می توانند این افزونه را مشاهده کنند و نکته دیگر اینکه این تگ ها تنها روی برنامه اینستاگرام دیده می شود و در حالت وب این امکان وجود ندارد.

 


شماره خبر 31746 - ۱۳۹۷/۰۶/۲۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com