بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۴

فرهاد دلق پوش:

تسهیل در امور اقتصادی و رفع موانع سرمایه گذاری با حضور وزیر صنعت در گیلان

توانمندی و مشکلات حوزه صنفی و صنعتی گیلان با حضور وزیر صنعت در گیلان بررسی می شود.

توانمندی و مشکلات حوزه صنفی و صنعتی گیلان با حضور وزیر صنعت در گیلان بررسی می شود. به گزارش خبر راست، فرهاد دلق پوش اعلام کرد: محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا روز پنج شنبه به منظور افتتاح واحد صنعتی تولید کننده انواع ورقهای فشرده ملامینه و هایگلاس وهمچنین نشست با فعالان عرصه […]

توانمندی و مشکلات حوزه صنفی و صنعتی گیلان با حضور وزیر صنعت در گیلان بررسی می شود.

به گزارش خبر راست، فرهاد دلق پوش اعلام کرد: محمد شریعتمداری، وزیر صنعت، معدن و تجارت فردا روز پنج شنبه به منظور افتتاح واحد صنعتی تولید کننده انواع ورقهای فشرده ملامینه و هایگلاس وهمچنین نشست با فعالان عرصه اقتصادی به گیلان سفر می کند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان حضور وزیر را فرصت مغتنمی برای اتخاذ راهکار برای توسعه موارد زیرساختی صنعتی و معدنی گیلان دانست و گفت: در این سفر علاوه بر بازدید از چند واحد صنعتی و افتتاح، جلسه ای به صورت اختصاصی نیز با تلاشگران عرصه اقتصادی با هدف تسهیل در امور اقتصادی و رفع موانع سرمایه گذاری ،برگزار خواهد شد.
دکتر دلق پوش میزان اشتغالی آفرینی مستقیم واحد صنعتی مورد افتتاح در استان گیلان را ۴۰ نفر در فاز اول عنوان کرد و گفت: سرمایه گذاران این طرح تماما از بخش خصوصی هستند و همچنین با همت و تلاش بی وقفه خود و حمایت این وزارتخانه در حال راه اندازی واحد صنعتی دیگری با پیشرفت فیزیکی بیش از ۸۰ درصد در استان می باشند.
گفتنی است استان گیلان هم اکنون دارای بیش از ۳ هزار واحد صنعتی و ۱۰۲ هزار واحد صنفی و ۱۱۲ فقره معدن از ظرفیتهای مطلوب اقتصادی جهت رشد همه جانبه برخوردار است.


شماره خبر 31889 - ۱۳۹۷/۰۶/۲۲

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com