بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۲۴ - ۲۳:۰۸

اعلام محل و زمان برگزاری مراسم تشییع مجید غلام نژاد در رشت

تشییع مجید غلام نژاد

مراسم تشییع پیکر مرحوم مجید غلام نژاد صبح فردا (یکشنبه) در ورزشگاه عضدی برگزار خواهد شد. به گزارش خبر راست، پیکر مرحوم مجید غلام نژاد، بازیکن پیشین تیم‌ ملی فوتبال کشورمان و باشگاه استقلال پس از انتقال از بندرعباس به شهر رشت،‌ صبح فردا (یکشنبه) در ورزشگاه شهید عضدی توسط هواداران فوتبال بدرقه خواهد شد و […]

مراسم تشییع پیکر مرحوم مجید غلام نژاد صبح فردا (یکشنبه) در ورزشگاه عضدی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبر راست، پیکر مرحوم مجید غلام نژاد، بازیکن پیشین تیم‌ ملی فوتبال کشورمان و باشگاه استقلال پس از انتقال از بندرعباس به شهر رشت،‌ صبح فردا (یکشنبه) در ورزشگاه شهید عضدی توسط هواداران فوتبال بدرقه خواهد شد و از آنجا هم برای خاکسپاری به روستای هند خاله، محل زادگاه آن مرحوم انتقال خواهد یافت.

میر شهاب مومنی، دبیر هیئت فوتبال استان گیلان با اعلام این خبر،‌ گفت:باشگاه سایپا و علی دایی پیگیر این موضوع هستند و قرار است پس از انتقال پیکر آن مرحوم، یک وداع با شکوه در ورزشگاه عضدی رشت داشته باشیم. پس از آن هم پیکر مرحوم غلام ‌نژاد به روستای هند خاله انتقال پیدا خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که مراسم تشییع پیکر در ورزشگاه عضدی چه ساعتی برگزار خواهد شد،‌ گفت:با توجه به اینکه پیکر مرحوم باید از بندرعباس به رشت انتقال یابد،‌ هنوز ساعت دقیق این مراسم مشخص نیست، اما به احتمال فراوان بین ساعت ۹ تا ۱۰ خواهد بود.

مجید غلام نژاد بازیکن پیشین تیم‌های سایپا، استقلال و تیم ملی کشورمان روز گذشته (جمعه) درگذشت.


شماره خبر 32032 - ۱۳۹۷/۰۶/۲۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com