بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۲۵ - ۱۴:۰۲

خبر خوش برای شهروندان؛

شروع بکار مجدد شهربازی رشت

شروع بکار مجدد شهربازی رشت

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر لزوم وجود شادی در بین شهروندان و نشاط عمومی در شهر از راه اندازی و فعالیت شهربازی رشت در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش خبر راست، سید امیرحسین علوی با اشاره به اینکه مدیریت شهری موظف به ایجاد فضای مفرح جهت اوقات فراغت شهروندان است […]

رئیس شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر لزوم وجود شادی در بین شهروندان و نشاط عمومی در شهر از راه اندازی و فعالیت شهربازی رشت در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش خبر راست، سید امیرحسین علوی با اشاره به اینکه مدیریت شهری موظف به ایجاد فضای مفرح جهت اوقات فراغت شهروندان است اظهار کرد: کلانشهری همچون رشت با توجه به جمعیت جوان خود از حداقل فضای تفریحی برخوردار است.

وی افزود: شهربازی رشت در فضایی وسیع و با امکانات موجود در خود در منطقه ای قابل دسترسی برای شهروندان حدود پنج سال است که فعالیت خود را به دلیل پاره ای از مشکلات متوقف کرده است که شورای پنجم با بررسی های صورت گرفته در حال رفع مشکلات این مجموعه است.

وی اضافه کرد: شورای اسلامی شهر در راستای بررسی و ارائه راهکار جهت ارتقا سرانه فضای سبز و مفرح شهری با ابلاغ ماموریت به سازمان سرمایه گذاری شهرداری رشت در مراحل نهایی تنظیم قرارداد جهت شروع بکار مجدد شهربازی رشت است.


شماره خبر 32153 - ۱۳۹۷/۰۶/۲۵

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com