بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۲۷ - ۱۳:۰۴

تمدید زمان ثبت نام دوره آموزش خبرنگاری برای فعالان رسانه ای

آموزش خبرنگاری

زمان ثبت نام دوره آموزش خبرنگاری برای فعالان رسانه ای استان تمدید شد. خبر راست/ برای ثبت نام در این دوره دو ماهه تا روز شنبه ۳۱ شهریور فرصت دارید که با شماره ۳۳۳۲۳۶۲۹ تماس بگیرید و ثبت نام کنید. گفتی است در این دوره ۲ ماهه که از روز چهارشنبه ۱۱ مهر ماه آغاز می […]

زمان ثبت نام دوره آموزش خبرنگاری برای فعالان رسانه ای استان تمدید شد.

خبر راست/ برای ثبت نام در این دوره دو ماهه تا روز شنبه ۳۱ شهریور فرصت دارید که با شماره ۳۳۳۲۳۶۲۹ تماس بگیرید و ثبت نام کنید.
گفتی است در این دوره ۲ ماهه که از روز چهارشنبه ۱۱ مهر ماه آغاز می شود طی پنج هفته دنبال می شود ؛ بدین شکل که هفته اول شیوه های گزارش نویسی ( ۱۱ لغایت ۱۳ مهرماه) انجام می گیرید.

هفته دوم آموزش روابط عمومی (۱۸ لغایت ۲۰ مهر)

هفته سوم روش های انجام مصاحبه (۲۵ لغایت ۲۷ مهر)

هفته چهارم شیوه نگارش( ۲ لغایت۴ آبان)
وهفته پنجم روش های خبرنویسی ( ۲۳ لغایت ۲۵ آبان ماه)
مجموعا به مدت ۶۰ ساعت آموزشهای لازم داده خواهد شد و در خاتمه نیز برگزاری آزمون دوره و در صورت قبولی اهدای گواهینامه معتبر از سوی دفتر مطالعات و برنامه ریزی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می گیرد.
گفتی است ظرفیت کلاس برای ۴۵ نفر میباشد و افرادی که ثبت نام می کنند باید در همه کلاس ها بدون غیبت حضور داشته باشند تا مجوز حضور آنها برای آزمون پایانی صادر شود. ضمن اینکه مدرسین کلاس ها همگی از مرکز دفتر مطالعات و برنامه ریزی رسانه های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد.
مدارک مورد نیاز : عکس یک قطعه ، کپی شناسنامه و کارت ملی و پرداخت مبلغ ۳۰ هزار تومان
گفتی است ثبت نام برای علاقمندان به کار روزنامه نگاری آزاد میباشد.


شماره خبر 32302 - ۱۳۹۷/۰۶/۲۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com