بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۵:۳۴

گزینه سابق شهرداری رشت در راه وزارت کشور؛

شهردار یزد معاون وزیر کشور می‌ شود

مهدی جمالی نژاد قرار است بعد از شهرداری یزد به عنوان معاونت عمرانی وزارت کشور منصوب شود.


به گزارش خبر راست، سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد، گفت: شهردار یزد برای قبول پست معاونت عمرانی وزرات کشور استعفای خود را به شورای شهر تقدیم کرد.

وی ضمن تشکر از شهردار یزد بابت زحمات کشیده شده در طول یکسال افزود: با توجه به این‌که جمالی‌نژاد در پست جدید خود می‌تواند باعث و بانی خدمات گسترده تر و بیشتر برای کشور باشد اعضای شورا با لحاظ مصالح ملی علیرغم میل باطنی خود احتمالا با استعفای ایشان موافقت خواهند کرد.

محسن عباسی با بیان این‌که اعلام رسمی قبول یا رد استعفای مهدی جمالی‌نژاد بعد از جلسه علنی شورای اسلامی شهر انجام می‌شود، اظهار کرد: حتما شهردار یزد در پست جدید خود منشا خدمات زیادی برای استان یزد خواهد بود.

سخنگوی شورای اسلامی شهر یزد، گفت: دست شورا در انتخاب جانشین دکتر جمالی‌نژاد خالی نیست و مردم نگران خلا جایگزین ایشان و روند فعالیت ها و اقدامات شهرداری نباشند. به زودی جایگزین ایشان معرفی خواهد شد و بدنه خدوم شهرداری نخواهند گذاشت وقفه‌ای در فعالیت های عمرانی، فرهنگی وخدماتی شهر رخ دهد.

دکتر مهدی جمالی نژاد قرار است بعد از شهرداری یزد به عنوان معاونت عمرانی وزارت کشور منصوب شود.

شایان ذکر است در ابتدای کار شورای پنجم رشت از مهدی جمالی نژاد به عنوان یکی از گزینه های جدی شهرداری رشت نام برده می شد که در نهایت به عنوان شهردار یزد مشغول فعالیت شد. حالا او نیز همچون مسعود نصرتی در همین سال نخست استعفا داده و به دنبال مسئولیتی کشوری رفته است. پیش از این مسعود نصرتی از شهرداری رشت استعفا داد و به عنوان معاون توسعه منابع و پشتیبانی سازمان شهرداری ها و دهیاری ها منصوب شد. 

در صورتیکه شورانشینان رشت به دنبال شهرداری هستند که تا پایان دوره پنجم در همین مسئولیت باقی بماند شاید بهتر است با در نظر گرفتن استعفاهای اخیر به دنبال گزینه ای بومی باشند.


شماره خبر 32438 - ۱۳۹۷/۰۶/۳۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com