بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۳۰ - ۱۶:۳۶

عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت:

سوگواره هنر عاشورایی نشانه ارادت قلبی هنرمندان به امام حسین (ع) است

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت: سوگواره هنر عاشورایی نشانه ارادت قلبی هنرمندان به ساحت مقدس اباعبدالله الحسین(ع) است.

به گزارش خبر راست، فاطمه شیرزاد در ششمین سوگواره هنر عاشورایی با تسلیت به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی اظهار کرد: هنرمندان با ارائه آثار هنری فاخر در این سوگواره نشان دادند که عاشق اهل بیت و دوستدار امام حسین(ع) هستند.
وی افزود: این سوگواره به همت شورا ، شهرداری و سازمان فرهنگی ورزشی رشت برگزار شده و در آن هنرمندان شهر با مشارکتی خستگی ناپذیر اردات قلبی خود را به ساحت مقدس حضرت ابا عبدالله(ع) نشان دادند.
شیرزاد با بیان اینکه آثار فاخری در ششمین سوگواره هنر عاشورایی ارائه شد تصریح کرد: امیدواریم با حضور هنرمندان فرهیخته که جزو سرمایه های این شهر هستند در سالهای آتی برنامه های باشکوهتری در این ایام اجرا شود.
عضو کمیسیون فرهنگی شورای رشت با تاکید بر حمایت همه جانبه از جامعه هنری رشت بیان کرد: هنرمندان شهر رشت در شرایط کنونی به حمایت و پشتیبانی مسوولان نیازمند بوده و امیدوارم به زودی و با تلاش همه مدیران مربوط فرهنگسرایی که سالهاست قول راه اندازی آن به مردم داده شده به بهره برداری برسد.


شماره خبر 32441 - ۱۳۹۷/۰۶/۳۰

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com