بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۷

نماینده ولی فقیه در گیلان:

نگهبانی از ارزش‌های الهی ویژگی نیروهای مسلح ایران است

آیت الله رسول فلاحتی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در گیلان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با تبریک

نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران زیر لوای ولایت فقیه نگهبان ارزش‌های الهی هستند.

به گزارش خبر راست، آیت الله رسول فلاحتی امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در گیلان  به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس با تبریک فرا رسیدن این هفته به تمام نیروهای مسلح اظهار کرد: ایام دفاع مقدس یادآور خاطره‌های شیرین ۸ سال دفاع مجاهدانه ملت ایران در کنار نیروهای ارتش، سپاه و بسیج علیه تمام قدرت‌های سلطه گر جهانی است.

وی به ایستادگی ملت ایران در مقابل قدرت های تا بن دندان مسلح سلطه گر در دوران دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: در ۸ سال دفاع مقدس قدرت های سلطه گر توان نیروهای مسلح ایران را آزمودند و به این نتیجه رسیدند که دیگر با جنگ افزارهای نظامی نمی توان با ملت ایران مقابله کرد.

امام جمعه رشت با بیان اینکه قدرت‌های سلطه‌گر مقابله با نظام اسلامی در عرصه‌های جدید را در دستور کار خود قرار دادند، تصریح کرد: عرصه جدید به مراتب سخت تر از جنگ ۸ ساله است و دشمن به داخل خانه‌های مردم ورود کرده است.

فلاحتی، نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را دارای ویژگی‌های منحصر به فردی خواند و بیان کرد: خداوند رعب نیروهای مسلح ما را در دل دشمنان انداخته و جرات حمله به ایران اسلامی را دارند.

وی، پاسبانی و نگهبانی از ارزش‌های الهی را ویژگی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران توصیف کرد و گفت: امروز هیچ نیروی مسلحی با ویژگی مذکور در دنیا وجود ندارد.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به تلاش قدرت‌های سلطه‌گر و عبری – عربی برای مقابله با نظام اسلامی، خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح ایران تنها قدرت نظامی مستقل در جهان هسنند و با صلابت در آب‌های بین‌المللی و آزاد حضور دارند.

فلاحتی، اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را در لوای ولایت فقیه دانست و یادآور شد: ولایت فقیه استمرار ولایت پیامبر(ص) و اولیای الهی است.

وی با بیان اینکه نیروهای مسلح جمهوری اسلامی برای حفظ ایران اسلامی جانفشانی می‌کنند، اظهار کرد: اقتدار نیروهای مسلح ایران در درون و بیرون کشور برای همه به اثبات رسیده است.

امام جمعه رشت، حمایت همه جانبه مردمی را از دیگر ویژگی‌های نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران عنوان کرد و افزود: نیروهای مسلح ما خود را برآمده از مردم می‌دانند و خانواده شهدا و جانبازان حامی این نیروها هستند.

فلاحتی با اشاره به پایه گذاری تمدن اسلامی و عرضه آن به دنیا با پشتیبانی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران، بیان کرد: ایران اسلامی بسترساز حکومت جهانی امام عصر(عج) است.


شماره خبر 32516 - ۱۳۹۷/۰۶/۳۱

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com