بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۴

درپی بارش شدید باران؛

تعطیلی مدارس چند شهرستان گیلان/قطع راه ارتباطی ۵روستای رودسر

در پی بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر که از عصر روز جمعه در گیلان آغاز شده مدارس مقاطع مختلف چند شهرستان این استان تعطیل و راه ارتباطی۵ روستای رودسر قطع شد.

در پی بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر که از عصر روز جمعه در گیلان آغاز شده مدارس مقاطع مختلف چند شهرستان این استان تعطیل و راه ارتباطی۵ روستای رودسر قطع شد. به گزارش خبر راست، بارش شدید باران که از ساعت ۱۵ روز جمعه در استان گیلان آغاز شده و همچنان نیر ادامه دارد سبب […]

در پی بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر که از عصر روز جمعه در گیلان آغاز شده مدارس مقاطع مختلف چند شهرستان این استان تعطیل و راه ارتباطی۵ روستای رودسر قطع شد.

به گزارش خبر راست، بارش شدید باران که از ساعت ۱۵ روز جمعه در استان گیلان آغاز شده و همچنان نیر ادامه دارد سبب آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها و طغیان رودخانه در بسیاری از شهرستان این استان شده است.

براثر این بارش ها مدارس نوبت صبح مقطع ابتدایی شهرستان صومعه سرا و همه مقاطع روستای رفتگی و تنیان این شهرستان و اطاقور شهرستان لنگرود و همچنین مقاطع ابتدایی، متوسطه اول و دوم شهر املش شده است.

همچنین گفتنی است بارش شدید باران در شهرستان رودسر که در شبانه و روز گذشته با ۲۲۲ میلی متر بیشتر بارش ها را داشته سبب آبگرفتگی معابر و خیابان ها و قطع راه ارتباطی ۵ روستا در بخش رحیم آباد این شهرستان شده است.

در بارش های روز گذشته به تأسیسات طرح‌های سالم‌سازی دریا در شهرستان آستارا نیز خسارت وارد شده است.

در اکثر شهرهای استان گیلان بارش شدید باران و آبگرفتگی معابر سبب کندی در عبور و مرور شده است.


شماره خبر 33853 - ۱۳۹۷/۰۷/۱۴

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com