بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۷/۱۷ - ۱۲:۵۲

نگاهی به رزومه بهزاد نیک فهم خوب روان

نگاهی به رزومه بهزاد نیک فهم خوب روان

به گزارش خبر راست، با برگزاری جلسه رسمی انتخاب گزینه‌های نهایی تصدی بر شهرداری رشت در صحن علنی شورای شهر رشت تکلیف ۶ کاندیدای نهایی تصدی بر مسند شهرداری رشت مشخص شد. در همین راستا در نظر داریم به معرفی گزینه‌های تصدی بر شهرداری رشت بپردازیم. از همین روی در این مطلب به معرفی بهزاد […]

به گزارش خبر راست، با برگزاری جلسه رسمی انتخاب گزینه‌های نهایی تصدی بر شهرداری رشت در صحن علنی شورای شهر رشت تکلیف ۶ کاندیدای نهایی تصدی بر مسند شهرداری رشت مشخص شد.

در همین راستا در نظر داریم به معرفی گزینه‌های تصدی بر شهرداری رشت بپردازیم. از همین روی در این مطلب به معرفی بهزاد نیک فهم خوب روان خواهیم پرداخت.

بهزاد نیک فهم خوب روان اهل و ساکن رشت، دانش‌آموخته رشته معماری، عضو پایه دو سازمان نظام مهندسی استان و در حال حاضر، عضو هیئت‌علمی دانشگاه آزاد واحد صومعه‌سرا و مدیرعامل شرکت آرابسک نقش شمال است.

وی فعالیت حرفه‌ای خود را از بهمن‌ماه سال ۱۳۸۰ با تأسیس دفتر معماری در رشت شروع کرد و فعالیت در سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سمت‌های مختلف، عضویت در شورای فنی سازمان میراث فرهنگی، عضویت در کمیسیون ماده پنج قانون شورای عالی و کارگروه شهرسازی و معماری گیلان، همکاری با شرکت‌های مشاور شهرسازی و معماری، طراحی و اجرای تعداد قابل‌توجهی پروژه معماری، مرمت و مرمت شهری، ارائه مقالاتی در باب شناخت و معرفی معماری گیلان، از سوابق اوست.

مخالفان تصدی نیک فهم بر شهرداری رشت دلیل مخالفت با او را پیمانکاری شهرداری رشت توسط وی می‌دانند. البته نیک فهم تا به امروز پاسخی به این موضوع نداده است.

گفتنی است بهزاد نیک فهم از افراد نزدیک به بهراد ذاکری است و گفته می‌شود توسط جوان‌ترین عضو شورای شهر رشت معرفی‌شده است.

سپیدخبر

معرفی حامد عبدالهی به عنوان یکی از گزینه های نهایی تصدی بر شهرداری رشت


شماره خبر 34178 - ۱۳۹۷/۰۷/۱۷

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com