بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۷/۱۸ - ۲۲:۴۰

دلسوزان این شهر،بیشتر دلسوز خود هستند تا شهر

دلسوزان این شهر،بیشتر دلسوز خود هستند تا شهر

به گزارش خبر راست، در حالی که امروز همگان در صحن شورا منتظر انتخاب شهردار بودند ۴ تن از اعضای شورا که دیگر نیازی به نام بردنشان نیست بدون خداحافظی جلسه را ترک نمودند ,از اکثریت خارج و یا به عبارتی آبستراکسیون کردند. این در حالی بود که باقی اعضای شورا و اصحاب رسانه همچنان […]

این در حالی بود که باقی اعضای شورا و اصحاب رسانه همچنان روی صندلی های خود نشسته بودند تا طبق اعلام قبلی ،شهردار منتخب رشت به مردم این شهر معرفی شود‌.
جالب اینجاست که یکی اعضایی که جلسه را ترک کرده بود ، پایان زمان جلسه را بهانه ای برای این عمل خود عنوان کرد و این آبستراکسیون را کاملا تکذیب نمود،البته این بهانه برای اهالی رسانه شوخی بیش نیست چرا که رسانه ها از جهت های سیاسی در شورا و برخی مسائل به اندازه کافی آگاهی دارند، همچنین با توجه به بی نظمی های برخی اعضای شورا ،این جلسات همیشه با تاخیر آغاز شده و امروز هم بواسطه این تاخیر،بعد از تشریح برنامه های آخرین گزینه تصدی شهرداری،هنوز زمان سقف جلسه به پایان نرسیده بود که ۴ عضو شورا بدون اطلاع و خداحافظی جلسه را ترک کردند و اتمام زمان جلسه را بهانه ای برای این آبستراکسیون اعلام داشتند.
البته چنین بازیهایی برای شهری مثل رشت دور از انتظار نیست و منفعت طلبی ها از گذشته تا کنون گریبان گیر این شهر بوده است.
گفتنی است بعد از ترک جلسه توسط این ۴ عضو،حاجی پور فرد با تجربه شورا در تماس با فرماندار رشت،خواستار ورود وی به این موضوع و پایان دادن به این بازیها شد.
با این اوصاف چنین اقداماتی نشان می دهد که شهر ما چه با شهردار و چه بی شهردار هیچ گاه رنگ آرامش را به خود نخواهد دید و گویی برخی دلسوزان این شهر،بیشتر دلسوز خود هستند تا شهر.

به وقت خبر


شماره خبر 34368 - ۱۳۹۷/۰۷/۱۸

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com