بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۹

بی اعتنایی به رهنمود نماینده محترم ولی فقیه نتیجه منافع طلبی برخی شورانشینان

اختصاصی خبرراست؛ ترک جلسه انتخاب شهردار رشت برخلاف دستور جلسه و ادامه بی نظمی های هدفمند به عنوان رویکرد برخی از اعضای مدعی اخلاق و ارزش ها باعث گردید انتخاب شهردار رشت در این برهه حساس با تاخیر روبرو شود. گویا طیفی از نمایندگان شورای شهر تا منفعت شخصی خود را بر کرسی رای نبینند […]

اختصاصی خبرراست؛ ترک جلسه انتخاب شهردار رشت برخلاف دستور جلسه و ادامه بی نظمی های هدفمند به عنوان رویکرد برخی از اعضای مدعی اخلاق و ارزش ها باعث گردید انتخاب شهردار رشت در این برهه حساس با تاخیر روبرو شود.

گویا طیفی از نمایندگان شورای شهر تا منفعت شخصی خود را بر کرسی رای نبینند تن به خواسته شهروندان و خواص و علمای این شهر در خصوص تسریع در انتخاب شهردار برای شهر دردمند رشت نخواهند داد.

نمود این ادعا در بی توجهی این طیف به رهنمودهای آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در استان گیلان مبنی بر لزوم انتخاب شهردار در اسرع وقت بارز و مشخص است.

باید دید لجاجت و قدرت طلبی این طیف تا کجا و با عبور از کدامین خطوط ادامه خواهد یافت و پاسخ این افراد در برابر افکار عمومی چه خواهد بود.
در جلسه پنجاه و نه شورای اسلامی شهر رشت که طبق دستور جلسه میبایست شهردار رشت انتخاب میشد طیفی که در اقلیت بودند بجای عمل به وظیفه شورایی و حضور در جلسه با ترک جلسه مانع از رای گیری شدند واین موضوع تازه ابتدای یک فضای ملتهب و سرنوشت نامعلوم برای رشتوندان است

خبرراست


شماره خبر 34390 - ۱۳۹۷/۰۷/۱۹
برچسب‌ها

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com