بدون دیدگاه
۱۳۹۷/۰۸/۱۴ - ۱۳:۲۰

این اقدام توسط سازمان‌های تبلیغاتی انجام شد؛

توضیحات روابط عمومی شهرداری شیراز درباره بنر جنجالی ۱۳ آبان+ عکس

توضیحات روابط عمومی شهرداری شیراز درباره بنر جنجالی ۱۳ آبان+ عکس

روابط عمومی شهرداری شیراز به دنبال انتشار اخبار و تصاویری در مورد بنر ۱۳ آبان و اشتباه فاحشی که در آن وجود داشت، اعلام کرد که این اقدام توسط سازمان‌های تبلیغاتی انجام شده است. به گزارش خبر راست، در این اطلاعیه آمده است: “شهرداری شیراز در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر روز مبارزه با […]

روابط عمومی شهرداری شیراز به دنبال انتشار اخبار و تصاویری در مورد بنر ۱۳ آبان و اشتباه فاحشی که در آن وجود داشت، اعلام کرد که این اقدام توسط سازمان‌های تبلیغاتی انجام شده است.

به گزارش خبر راست، در این اطلاعیه آمده است:

“شهرداری شیراز در راستای برگزاری هر چه باشکوه تر روز مبارزه با استکبار جهانی و روز دانش آموز اقدام به انجام تبلیغات محیطی با مضامین مرتبط با یوم الله ۱۳ آبان کرده است.

در این راستا مجموعه شهرداری شیراز اقدام به چاپ و نصب بیش از ۶۵ بنر در سطح بیلبوردها و عرشه‌های پل، داربست‌ها، استندها و اجرای برنامه‌های فرهنگی در مسیر راهپیمایی باشکوه روز دانش آموز و … کرده که بدون مشکل انجام شده است‌.

گفتنی است که بنر یوم الله ۱۳ آبان که دارای اشتباه نوشتاری بوده توسط سایر سازمان‌های تبلیغاتی مسئول در برگزاری مراسم ۱۳ آبان در تعدادی محدود در شیراز منتشر شده بود و انتظار می‌رود که مسئولان سازمان مربوطه طی ساعات آینده نسبت به این موضوع اطلاع رسانی کنند.

پس از نصب بنر سربازهای اسرائیلی در هفته دفاع مقدس، این بار تصویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده که در آن شهرداری شیراز در بنر ۱۳آبان از کلمه Dawn به معنای سپیده دم بجای Down استفاده کرده است که معنای آن می شود «سپیده دم با آمریکا»!


شماره خبر 36265 - ۱۳۹۷/۰۸/۱۴
برچسب‌ها,

sdsfrefvrev
خانه هنر نیایش
Website Uptime Monitoring By ServiceUptime.com